Triada GKB – podsumowanie

Kończymy TRIADĘ GKB!

W niedzielę 29 października odbył się trzeci i ostatni w tym roku bieg z cyklu TRIADA GKB. Tym razem nietypowo – nie na naszej klasycznej pętli krosowej GKB, ale na lotnisku w Kąkolewie. Było trochę dalej, ale za to bardziej płasko. Pogoda też nas nie rozpieszczała – była typowo jesienna. 

Dla przypomnienia – w ubiegłym roku odbyły się cztery biegi pod wspólną nazwą CZTERY PĘTLE ROKU, którym „patronowały” pory roku. W tym roku patronat nad biegami naszej TRIADY przejęły ważne grodziskie instytucje: Bank Spółdzielczy obchodzący 150-lecie istnienia, 10 razy młodsze Grodziskie Przedsiębiorstwo Komunalne oraz najmłodsze Lotnisko w Kąkolewie. To co się dzieje na lotnisku od kilku lat zasługuje na najwyższe uznanie. Świetnie współpracują ze sobą Aeroklub Poznański im. Wandy Modlibowskiej, Politechnika Poznańska oraz Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe. Kąkolewo to także baza szkoleniowa i treningowa Grupy Akrobacyjnej Żelazny. Więcej przeczytacie na stronie https://www.lotniskokakolewo.pl/

W organizacji biegu pomogli nam niezawodni partnerzy: Starostwo Powiatowe w Grodzisku Wielkopolskim, Nadleśnictwo Grodzisk oraz hurtownia motoryzacyjna i serwis samochodowy Maxoil. Pomiar czasu zapewnił nam jak zwykle MiMsport, a oprawę muzyczno-konferansjerską Maciej Jaśkowiak.

Wyniki biegu: http://mimsport.pl/wp-content/uploads/2023/10/pomiar_czasu_GKB-Bieg-3.pdf

Wyniki Nordic Walking: http://mimsport.pl/wp-content/uploads/2023/10/pomiar_czasu_GKB-NW-3.pdf

Klasyfikacja generalna po trzech biegach: http://mimsport.pl/wp-content/uploads/2023/10/Klasyfikacja-generalna-1.pdf

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za to, że nie wystraszyli się niezbyt przychylnej aury i dotarli na nasz ostatni w tym roku bieg. Ogromne podziękowania dla Politechniki Poznańskiej za udostępnienie nam na biuro zawodów hangaru oraz pomoc w organizacji.

Już myślimy nad tym, co będzie patronowało naszym biegom w przyszłym roku. A może Wy macie jakieś pomysły? 😉

Więcej zdjęć na: https://m.facebook.com/profile.php?id=100064545915672/Grodziski.Klub.Biegacza

oraz

https://photos.google.com/share/AF1QipNi0GUH0NI4JIr9lVt-ZL7DV23BOfW3q7PCw09nz–lt99z-MzN1RAMRndPTM8opw?pli=1&key=QWtGMHBQTXkwdTNpVDNzLWNkZmU1Z2h6dWthMVZn
– autor zdjęć jest Jan Brambor-Nolka.

Możliwość komentowania została wyłączona.