Polska Biega 2013

Polska Biega 2013

Dnia 26.05.2013 r. o godz. 15.00 w Parku Miejskim w Grodzisku Wlkp. juz szósty raz odbyła się impreza biegowa w ramach Ogólnopolskiej Akcji POLSKA BIEGA zorganizowana przez Grodziski Klub Biegacza oraz Gminę Grodzisk Wielkopolski. Biegaczy powitał Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego Henryk Szymański oraz Prezes Grodziskiego Klubu Biegacza Michał Sokół.

Po oficjalnym wstępie nadszedł czas na ruch. Rozgrzewkę w rytmach Zumby poprowadziła Marita. Bieganie zaczęliśmy od BIEGU POKOLEŃ. W sztafecie dookoła stawu na trasie o długości 450 m wzięło udział 11 rodzin. Biegnące na ostatniej zmianie dzieci otrzymały na mecie z rąk Pana Burmistrza pamiątkowy medal, a seniorzy rodzin oraz rodzice od Pana Sekretarza oraz prezesa GKB otrzymali pamiątkowe przypinki. W tym roku w porównaniu z poprzednim rozszerzyliśmy trasę po za okrążenie stawu wybiegając również do parku. W taki oto sposób spokojnym tempem pokonaliśmy ok. 2km.

W akcji Polska Biega w naszym mieście wzięło udział ok. 85 osób. Wszyscy otrzymali pamiątkowe przypinki i prawie wszyscy upominki ufundowane przez Bank BGŻ oddział w Grodzisku Wlkp. oraz Gminę Grodzisk Wlkp. Biegły z nami również 2 psiaki. Po biegu  przyszedł czas na dużą porcję ćwiczeń – ZUMBA z MARITĄ trwała całą godzinę !

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i udział w naszej imprezie promującej ruch i zdrowy tryb życia. Duże podziękowanie również dla wszystkich, którzy włączyli się w organizację biegów. Impreza dofinansowana była z dotacji ze środków gminy Grodzisk Wielkopolski.

Michał Sokół.

Fotorelacja   ➙   Polska Biega 2013

Regulamin Biegu

Możliwość komentowania została wyłączona.