Zakończenie Małego Grand Prix

18 września o 12.00 odbył się ostatni z sześciu biegów Małego Grand Prix Powiatu Nowotomyskiego. Dystans 5 km tym razem pobiegliśmy we Lwówku. To był chyba pierwszy w tym roku bieg, który odbył się w jesiennej atmosferze. Piątka klubowiczów, z przygodami, pojawiła się około 11.00 w biurze zawodów przy Szkole Podstawowej: Sylwa Jekiel, Paweł Pierzyński, Sławek Kaniuk, Sebastian Sternal i Piotr Bartkowiak. Trasa obejmowała dwie pętle, poprowadzone drogami szutrowymi z lekkimi podbiegami. Trochę było ślisko, ale można było dać radę!

Co najmniej 4 z 6 biegów Małego Grand Prix zaliczyli: Sylwia Jekiel. Sebastian Sternal, Sławomir Kaniuk, Zbyszek Kaczmarek i Piotr Bartkowiak. Dodatkowo w kategorii wiekowej (M50+) Sławek zajął III miejsce. Notabene wziął udział we wszystkich zaplanowanych i klasyfikowanych biegach. Szacun!

W tym dniu, ale tym razem o 16.00, odbyła się też VIII edycja Otuskiego Biegu Przełajowego, niezmiennie organizowanego przez Bukowski Klub Biegacza. Swoją drogą, to wieki szacunek dla organizatorów, gdyż w tym dniu organizowali również biegi dla dzieciaków oraz marsz Nordic Walking, ale niestety pogoda nie dopisała. Niemniej 7-kilometrowa trasa przełajowa była świetnie oznaczona i przygotowana. Niespodzianek po drodze też nie było. Za rok widzimy się ponownie w Otuszu. W biegu udział wzięli: Sebastian Sternal, Krzysztof Kaczmarek oraz Piotr Bartkowiak, a w marszu Nordic Walking – Marek Bendowski.

Na marginesie warto wspomnieć, że Magda Łodyga, prywatnie osobista małżonka naszego Kierownika, zajęła w tym biegu I miejsce.

1 dzień, 2 biegi i 3 medale! Można? Można!

Możliwość komentowania została wyłączona.