Wyniki VIII Wirtu@lnej Pętli Krosowej GKB

Wyniki VIII Wirtu@lnej Pętli Krosowej GKB 2020:

Lp. Imię i Nazwisko K/M Termin biegu Dystans Czas Średnie tempo Czas na 7km
1. Kamil Nadrowski M 24.07.2020 7,09 0:29:47 0:04:12 0:29:24
2. Marcin Urbański M 26.07.2020 7,1 0:32:14 0:04:32 0:31:47
3. Maciej Wróbel M 26.07.2020 8,4 0:39:19 0:04:41 0:32:46
4. Kacper Walczak M 24.07.2020 7 0:33:00 0:04:43 0:33:00
5. Sebastian Sternal M 26.07.2020 7 0:33:08 0:04:44 0:33:08
6. Piotr Pękała M 24.07.2020 7,04 0:33:28 0:04:45 0:33:17
7. Pawłowski Tomasz M 25.07.2020 7,06 0:34:07 0:04:50 0:33:50
8. Waldemar Rojtek M 26.07.2020 7 0:36:11 0:05:10 0:36:11
9. Emil Albin M 24.07.2020 7 0:37:12 0:05:19 0:37:12
10. Andrzej Kosicki M 26.07.2020 7,03 0:37:41 0:05:22 0:37:31
11. Paweł Szymkowiak M 26.07.2020 7,03 0:37:41 0:05:22 0:37:31
12. Anna Skrzypczak K 25.07.2020 7,05 0:39:02 0:05:32 0:38:45
13. Michał Skrzypczak M 25.07.2020 7,05 0:39:02 0:05:32 0:38:45
14. Łukasz Hamrol M 26.07.2020 8,24 0:45:40 0:05:33 0:38:48
15. Filip Błażejewski M 26.07.2020 7,38 0:41:21 0:05:36 0:39:13
16. Paula Cyprian K 24.07.2020 7 0:39:32 0:05:39 0:39:32
17. Tadeusz Dudziak M 24.07.2020 7,12 0:41:27 0:05:49 0:40:45
18. Jan Sarbinowski M 25.07.2020 7 0:40:47 0:05:50 0:40:47
19. Bartłomiej Przybylski M 26.07.2020 7,2 0:42:00 0:05:50 0:40:50
20. Barbara Cichos K 24.07.2020 7,02 0:41:01 0:05:51 0:40:54
21. Andrzej Szymankiewicz M 26.07.2020 7,05 0:41:20 0:05:52 0:41:02
22. Andrzej Niemyt M 26.07.2020 7,01 0:41:17 0:05:53 0:41:13
23. Paweł Pierzyński M 26.07.2020 7,1 0:42:11 0:05:56 0:41:35
24. Sylwia Jekiel K 26.07.2020 7,04 0:42:06 0:05:59 0:41:52
25. Anna Marecka K 24.07.2020 7,22 0:43:34 0:06:02 0:42:14
26. Pawłowski Junior M 25.07.2020 7,15 0:44:06 0:06:10 0:43:10
27. Ewa Dolna K 26.07.2020 7,09 0:44:11 0:06:14 0:43:37
28. Adam Dolny M 26.07.2020 7,03 0:44:08 0:06:17 0:43:57
29. Andrzej Pietrzyk M 25.07.2020 7,03 0:44:24 0:06:19 0:44:13
30. Wojciech Nolka M 26.07.2020 7,31 0:47:49 0:06:32 0:45:47
31. Krzysztof Kaczmarek M 26.07.2020 7,23 0:47:41 0:06:36 0:46:10
32. Łukasz Bendowski M 26.07.2020 7,13 0:47:58 0:06:44 0:47:06
33. Małgorzata Nowacka K 26.07.2020 7,87 0:53:28 0:06:48 0:47:33
34. Piotr Bartkowiak M 26.07.2020 7,05 0:49:44 0:07:03 0:49:23
35. Ewa Nowak K 25.07.2020 7,08 0:50:08 0:07:05 0:49:34
36. Anna Jędrzejczak K 26.07.2020 7,5 0:53:29 0:07:08 0:49:55
37. Monika Czekałą K 25.07.2020 7,02 0:50:07 0:07:08 0:49:58
38. Magdalena Nowacka K 26.07.2020 7,04 0:50:39 0:07:12 0:50:22
39. Grzegorz Gamrowski M 26.07.2020 7,15 0:51:40 0:07:14 0:50:35
40. Wioleta Papierz K 26.07.2020 7,11 0:51:35 0:07:15 0:50:47
41. Dawid Sikorski M 26.07.2020 7,23 0:53:00 0:07:20 0:51:19
42. Iwona Kwiatecka K 24.07.2020 7,02 0:51:56 0:07:24 0:51:47
43. Marcin Łodyga M 26.07.2020 7 0:51:50 0:07:24 0:51:50
44. Ryszard Maciejewski M 26.07.2020 7 0:51:50 0:07:24 0:51:50
45. Bartosz Dziurla M 26.07.2020 7,01 0:51:55 0:07:24 0:51:51
46. Marcin Chałupka M 24.07.2020 7,03 0:54:05 0:07:42 0:53:51
47. Kacper Sowa M 25.07.2020 7 1:02:38 0:08:57 1:02:38

 

Pierwsza partia medali ruszyła pocztą do swoich nowych właścicieli. Kolejna, druga i ostatnia wysyłka, w najbliższy wtorek.

Kategorie: Wpisy

Komentarze są wyłączone.