WOŚP A.D. 2023

Biegowo-chodzona akcja odbyła się już po raz 12-ty! Już w niedzielę rano w Zdroju pod okiem Marcina grupa chodziarzy pokonała blisko 11-kilometrową trasę, a przy okazji pozbierali trochę kasy do puszki.

Około godziny 14.00, po intensywnej rozgrzewce przygotowanej przez Marcina, grupa około 30 kolorowych biegaczy pobiegła z Grodzisku do sztabu w Ptaszkowie. Puszka ze zbiórką została cało i bezpiecznie dostarczona do szkoły w Ptaszkowie, gdzie czekał miejscowy dyrygent Rajmund. Puszka została przekazana, a szef ptaszkowskiego sztabu rozpoczął licytację specjalnego numeru startowego tegorocznego Grodziskiego Półmaratonu „Słowaka”. Szczęśliwym posiadaczem numeru „3” została biegaczka Krystyna – można powiedzieć, że debiutantka tegorocznego biegu 🙂 Z pewnością będziemy śledzić jej dalszą obiecującą i dobrze zapowiadającą się karierę biegową 🙂

W naszej puszce zebraliśmy w sumie: 1037,30 zł

Jak zawsze czuwali nad nami strażacy, którzy co roku zabezpieczają nasz bieg.

Niedzielny bieg z Grodziska do Ptaszkowa nie był jedynym w ten weekend. Część z nas biegła już dzień wcześniej w Opalenicy, gdzie tamtejszy klub zorganizował 31-godzinny bieg Się biega, się pomaga!

Możliwość komentowania została wyłączona.