VII Pętla GKB – relacja

VII Pętla Krosowa Grodziskiego Klubu Biegacza za nami!

 

W niedzielę 28 lipca w podgrodziskim Zdroju kolejny już raz mieliśmy okazję spotkać się, pobiegać i przy okazji sprawdzić, w jakim czasie przy upalnej pogodzie możemy pokonać pętlę GKB.

Jak zwykle było bardzo gorąco, ale i wesoło, chociaż dzień wcześniej przy wieczornym znakowaniu trasy trochę nam miny zrzedły, gdy otrzymaliśmy na telefony ALERT o silnym wietrze, burzach i gradzie… Na szczęście nic takiego nie miało miejsca. Ale i tak w tym roku organizacja wyglądała nieco inaczej, gdyż ze względu na remont wigwamu biuro zawodów było zlokalizowane w strzelnicy.

Tym razem na starcie stanęło około 60 zawodników. Sam start jak zwykle znajdował się przy leśniczówce w Zdroju i po pokonaniu około 7 kilometrów bieg kończył się przy strzelnicy. Piaskowe górki dają w kość, o czym doskonale wiemy… ale i tak za każdym razem jesteśmy zdziwieni, że trasa nie jest łatwa…

Pełne wyniki zawodów można sprawdzić tutaj: http://mimsport.pl/wp-content/uploads/2019/07/VII-P%C4%99tla-Krosowa-Grodziskiego-Klubu-Biegacza.pdf

Zawody mogły dojść do skutku dzięki wsparciu Nadleśnictwa Grodzisk, firmy Maxoil, MiM Sport, DJ Boromeusz, grodziskim strażakom i członkom Grodziskiego Klubu Biegacza – dziękujemy!

Impreza dofinansowana została z dotacji gminy Grodzisk Wielkopolski.

 

Możliwość komentowania została wyłączona.