Twin Towns’ Race 2020 – zaproszenie

Drodzy Biegacze z Grodziska Wielkopolskiego i Mieszkańcy Partnerskich Miast Grodziska Wielkopolskiego!

Rok 2020 okazał się dla nas wszystkich rokiem trudnym, nieprzewidywalnym i rokiem, w którym pewne rzeczy musieliśmy zmienić lub przewartościować. Jednak w tych trudnych czasach związanych z pandemią, nadal chcemy kontynuować to, co lubimy i nie poddawać się przeciwnościom losu. Paradoksalnie okazało się, że ten trudny czas inspiruje nas do realizacji nowych wyzwań, pomysłów czy do kreowania zupełnie nowych rzeczy! Nie inaczej jest tym razem!

Udział w zawodach i biegach, czego sami jesteśmy dobrym przykładem, umożliwia nam poznanie nowych miejsc, nowych tras, nowych miast i przed wszystkim nowych wspaniałych ludzi bez względu na to, gdzie mieszkają i jak żyją. Dlatego wpadliśmy na pomysł zorganizowania Wirtualnego Biegu Miast Partnerskich (Twin Towns Race), w którym udział mogą wziąć mieszkańcy Grodziska Wielkopolskiego oraz miast, z którymi Grodzisk Wielkopolski ma podpisane porozumienia o współpracy i partnerstwie. Wiemy, że w tych miastach są biegacze, którzy w sposób zorganizowany biorą udział w biegach lub sami organizują tego typu imprezy.

Planujemy, że bieg odbędzie się w dniach 24-25 października 2020 r. w każdym z miast wymienionych poniżej:

– GRODZISK WIELKOPOLSKI (Polska),

– BETTON (Francja),

– DOLYNA (Ukraina),

– BIRZAI (Litwa),

– MERKSPLAS (Belgia),

– TORRELODONES (Hiszpania),

– DELLIGSEN (Niemcy),

– BROD (Republika Serbska, Bośnia i Hercegowina),

-TABOR (Republika Czeska),

– GRODZISK MAZOWIECKI (Polska),

– GRODZISK (Polska),

– POSTOMINO (Polska).

Pamiętajcie! Zapisy uruchamiamy 20 września o godzinie 20:00!

Wszelkie niezbędne informacje znajdziecie w regulaminie biegu na stronie www.twintownsrace.pl Ale liczymy na to, że sami włączycie się w organizację tego biegu! Bo bez Was tego biegu po prostu nie będzie…

Ze swej strony planujemy przygotować z tej okazji specjalny medal oraz numer startowy, które na pewno będą niezapomniana pamiątką.

Nie wiemy, czy w kolejnych latach nasz pomysł będzie kontynuowany, ale zawsze musi być ten pierwszy raz!

Członkowie Grodziskiego Klubu Biegacza
ATTR2020ok

Możliwość komentowania została wyłączona.