Towarzyski Bieg Śladami Powstania Wielkopolskiego

Nowy Rok tradycyjnie zaczynamy z przytupem i 1 stycznia o godzinie 12:00 biegniemy przez miasto.

Natomiast Stary Rok również pragniemy zakończyć … z przytupem! 29 grudnia (sobota) jak już cześć osób pewnie wie, realizowany będzie projekt „100 / 100”. W projekt zaangażowane będą lokalne STOwarzyszenia działające w sferze kultury, tradycji, sportu, rekreacji itp., które podczas wspólnej imprezy w dniu 29 grudnia 2018r. w Grodziskiej Hali Sportowej oraz na terenie miasta zaprezentują charakterystyczne dla każdego z nich aktywności zwielokrotnione o jubileuszowe STO.

100na100

GKB również dołoży cegiełkę, a rzekłbym nawet…. że kamień milowy! Z jednej strony będziemy chcieli się pokazać, a z drugiej również pobiec. A do działania zapraszamy wszystkich chętnych!

Zapraszamy nie tylko do biegania, ale również do pomocy w kwestiach organizacyjnych (ustawianie stoisk, przewiezienie materiałów, obsługa stoisk i zapisy uczestników etc.).  O naszej biegowej akcji poinformujcie wszystkich, którzy lubią biegać. Również dzieciaki! Planujemy bieg przez miasto, ok 2800 m, a potem… 100 okrążeń wokół Kościoła na Placu Powstańców Wielkopolskich (tzw. Nowy Rynek)! Każdy będzie mógł pobiec tyle, ile będzie chciał i mógł.

Orientacyjny plan wyglądał będzie następująco:

O 11:00 na Starym Rynku odbędzie się zbiórka wszystkich stowarzyszeń i osób zaangażowanych (niech będzie nas jak najwięcej). Potem przejście pod Pomnik Wdzięczności i po godzinie 12:00 start biegu przez miasto (szczegółowa trasa w regulaminie). Po przybiegnięciu z powrotem rozpoczynamy sztafetę wokół Kościoła (łącznie około 16 km).

Jako klub będziemy mieli dwa stanowiska – w Hali Sportowej oraz przy pomniku Powstańca na Placu Powstańców Wielkopolskich (tzw. Nowy Rynek)

Prosimy o wpisywanie się chętnych do pomocy na www.gkb.fora.pl

REGULAMIN

Możliwość komentowania została wyłączona.