Polska Biega vol. 2

W niedzielę 20 września po godzinie 15:00 w okolicach grodziskiego muzeum pojawiły się pierwsze osoby, które wyraźnie na coś czekały… tłum gęstniał, słońce świeciło, dzieciaki zaczynały się niecierpliwić… o co chodzi??

Druga tegoroczna odsłona Akcji Polska Biega wypadła o wiele lepiej! W ostatni weekend lata pogoda ewidentnie sprzyjała zawodom. Frekwencja również mile zaskoczyła organizatorów z Grodziskiego Klubu Biegacza.  O 16:00 blisko dziewięćdziesiątka dzieciaków w różnym wieku wzięła udział w biegach w grodziskim parku. Dla tych najmłodszych, do lat 5, przewidziano bieg na 50 metrów. 250 metrów w biegu juniorów pobiegły dzieci w wieku od 6 do 10 lat.. Natomiast dzieci w wieku 11-15 lat przebiegły dystans 500 metrów w biegu juniorów starszych. Ale za nim rozpoczęły się biegi, Marcin Łodyga przeprowadził obowiązkową rozgrzewkę, a następnie zaprosił do wspólnego zdjęcia.

Biegi dzieci zawsze wzbudzają pozytywne emocje… zwłaszcza u rodziców. Nie inaczej było tym razem.

Medale na mecie w imieniu Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego wręczał sekretarz Gminy p. Artur Kalinowski, a każde z dzieci dostało również drobne upominki ufundowane przez Hurtownię FORMAT.

Impreza dofinansowana z dotacji Gminy Grodzisk.

Możliwość komentowania została wyłączona.