Polska Biega 2026

Uffff. Po raz kolejny Grodziski Klub Biegacza, przy wsparcie grodziskiego ratusza, w grodziskim parku miejskim zorganizował akcję Polska Biega. W tym roku zaangażowała się również młodzież z Zespołu Szkół Technicznych w Grodzisku Wlkp.

Jesteśmy chyba jednym z niewielu punktów na mapie kraju który nieprzerwanie realizuje tę akcję. Fajnie, że co roku tak duża grupa dzieci chce spędzić niedzielne popołudnie aktywnie i na sportowo. Ta biegowa akcja ma formę zabawy, ale zaangażowanie dzieciaków jest autentyczne i prawdziwe!

Możliwość komentowania została wyłączona.