Polska Biega 2012

Polska Biega 2012

Dnia 19.05.2012r. o godz. 16.00 w Parku Miejskim w Grodzisku Wlkp. odbyła się impreza biegowa w ramach Ogólnopolskiej Akcji POLSKA BIEGA zorganizowana przez Grodziski Klub Biegacza. Biegaczy powitał  Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego Henryk Szymański oraz Prezes Grodziskiego Klubu Biegacza Michał Sokół. Po oficjalnym wstępie nadszedł czas na ruch. W malowniczej scenerii grodziskiego parku, przy pięknej słonecznej pogodzie rozgrzewkę poprowadził Marcin Łodyga, wiceprezes Grodziskiego Klubu Biegacza. Na trasę 1300 m wyruszyło nieco ponad 100 osób, co jest rekordem frekwencji w historii tej imprezy w naszym mieście. Po trzech okrążeniach wokół stawu  przyszła kolej na porcję ćwiczeń – tym razem rozciągające, po których wszyscy udali się do strefy sponsorów. Tam na biegaczy z napojami czekała  między innymi Magdalen Stępień ,wiceprezes  Grodziskiego Klubu Biegacza.

Dzięki hojności naszych sponsorów: Banku BGŻ – Oddział w Grodzisku Wlkp., Urzędu Miejskiego w Grodzisku Wielkopolskim i Powiatowej Komendy Policji w Grodzisku Wielkopolskim, mogliśmy wręczyć każdemu biegaczowi okolicznościową przypinkę z logo akcji oraz balonik i długopis. Największy entuzjazm wśród uczestników, zwłaszcza tych w wieku szkolnym, a było ich ponad 50% ,wzbudziła loteria. Torba turystyczna, parasolki, ręczniki kąpielowe, koszulki oraz wiele drobiazgów takich jak breloczki, notesiki i elementy odblaskowe ucieszyły w sumie 65 uczestników. Akcję zakończyło wspólne pamiątkowe zdjęcie, które wraz z innymi fotkami można obejrzeć w galerii.

Myślę, że akcję  możemy zaliczyć do udanych, postaramy się jednak by za rok było jeszcze lepiej, a Was drodzy czytelnicy już teraz prosimy o liczne przybycie w maju 2013r.

Michał Sokół.

Fotorelacja   ➙   Polska Biega 2012

Filmiki z imprezy   ➙   > 1 <   > 2 <   > 3 <

Możliwość komentowania została wyłączona.