Pętla Krosowa GKB 2021

Dokładnie 68 osób stanęło na starcie IX edycji Pętli Krosowej GKB. I tyle samo w całości dotarło do mety. Śledząc prognozy pogodowe od kilku dni, z jednej stromy zapowiadano upały, potem deszcze i burze. Ostatecznie skończyło się na ledwie odczuwalnym lekkim pokropieniu w trakcie biegu. Pogoda może być różna, ale trasa w Zdroju jest niezmienna – piaskowe górki na pierwszych kilometrach weryfikują formę. I o to w tej zabawie chodzi!

Pierwsze miejsce w kategorii OPEN zajął Marek Mocek (Granowo) a kolejne: Artur Piaskowski (Opalenica), Łukasz Kaczmarek (Kamieniec), Paweł Ławniczak (Zbąszyń), Kacper Kmiecik (Wolsztyn) i Marcin Stachowski (Wolsztyn).

W kategorii OPEN pań, na mecie najszybciej zameldowała się Joanna Krym (Rakoniewice), a następnie: Julita Kmiecik (Grodzisk Wlkp.), Paulina Kaczmarek (Świebodzin), Honorata Janowicz (Opalenica), Magdalena Śledź (Kamieniec) i Aleksandra Waligóra (Rakoniewice).

Po biegu, po uhonorowaniu zwycięzców i złapaniu oddechu, przyszedł czas na szybkie losowanie nagród niespodzianek wśród wszystkich uczestników tegorocznej pętli. Mamy nadzieję, że wszystkim szczęśliwcom sprawiły i sprawiać będą miłą frajdę!

A już dzisiaj zapraszamy na kolejną imprezę GKB – XIII edycję Biathlonu Letniego – ostatnia sobota sierpnia (28 sierpnia 2021).

Tegoroczna Pętla GKB, tak jak co roku, została dofinansowana z dotacji z gminy Grodzisk Wlkp.

 

WYNIKI

 

 
20210725_093846

20210725_093859

20210725_103023

Możliwość komentowania została wyłączona.