Ostatni bieg z cyklu za nami!

Czwarta odsłona cyklu “IV Pętle Roku GKB” o nazwie JESIEŃ zakończyła nasze tegoroczne zmagania w podgrodziskich lasach. Po raz kolejny, blisko 100 osób, biegaczy i miłośników Nordic Walking wystartowało i pokonało 7-kilometrową trasę. Niektórzy z nich zaliczyli wszystkie cztery biegi. Na mecie ostatni „krążek” trafił do wszystkich swoich nowych właścicieli. Mamy nadzieję, że czwarty element przypasował do reszty 😉

Bieg jesienny odbył się w typowo jesiennej aurze. Dzień wcześniej dosyć mocno padało, ale już w dniu zawodów było słonecznie i w miarę ciepło, dzięki czemu rywalizacja okazała się bardzo zacięta. Panowie jak zwykle grzali na maksa. Wyniki ostatnich zmagań, jak również grand prix całości można zobaczyć poniżej.

http://mimsport.pl/wp-content/uploads/2022/10/WYNIKI_PK-JESIE%C5%83-BIEG.pdf

http://mimsport.pl/wp-content/uploads/2022/10/WYNIKI_PK-JESIE%C5%83-nw.pdf

http://mimsport.pl/wp-content/uploads/2022/10/wyniki-suma.pdf

W tym miejscu dziękujemy za wspólną całoroczną zabawę! Członkom GKB za pomoc w ogarnięciu tego całego zamieszania, biegaczom za udział, a sponsorom za to, że byli z nami przez te 4 biegi.

Bieg mógł się odbyć dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Grodzisku Wielkopolskim, Nadleśnictwa Grodzisk Wielkopolski, firmy Maxoil oraz dofinansowaniu z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu „Sport dla Wszystkich”.

Ps.

Myślimy nad przyszłorocznym cyklem, ale na pewno nie będzie taki sam. Może np. edycja nocna… bez oznaczeń… kto wie!

Możliwość komentowania została wyłączona.