Krzywiń – Bieg Elfa

7 grudnia to kolejny dzień zmagań biegowych naszych klubowiczów.  Tym razem dotarli do Krzywinia na pierwszą edycję Biegu Elfa.  Elfów nie trzeba było szukać.  Piękne i urokliwe miasteczko zamieniło się w prawdziwą wioskę Elfów.  Było czuć atmosferę biegową ale przede wszystkim świąteczną 🎄🎁.

Pogoda dopisała.  Nowy bieg.  Nowa szybka trasa i nasza klubowiczka wybiegała I m-ce w swojej kategorii.  Dorota Przybysz na podium!

Ps. i tylko fartuszków żal…. 

Możliwość komentowania została wyłączona.