7 grudnia to kolejny dzień zmagań biegowych naszych klubowiczów. Tym razem dotarli do Krzywinia na pierwszą edycję Biegu Elfa. Elfów nie trzeba było szukać. Piękne i urokliwe miasteczko zamieniło się w prawdziwą wioskę Elfów. Było czuć atmosferę biegową ale przede wszystkim świąteczną 🎄🎁.
Pogoda dopisała. Nowy bieg. Nowa szybka trasa i nasza klubowiczka wybiegała I m-ce w swojej kategorii. Dorota Przybysz na podium!
Ps. i tylko fartuszków żal….







