Konferencja Biegowa 2016 – relacja

W piątek 9 grudnia w CK Rondo w Grodzisku Wlkp. we współpracy z bankiem Credit Agricole organizowaliśmy Konferencję Biegową pt.:„ Dwa spojrzenia na sport wyczynowy”. Bohaterami wieczoru byli: Michał Bartoszak – polski lekkoatleta, olimpijczyk z Aten, jeden z najlepszych polskich długodystansowców w historii, obecnie trener oraz Jakub Abramczuk – dziennikarz, ultramaratończyk oraz autor internetowego bloga 100hrmax.pl poświęconego bieganiu.

IMG_4361

Prelegenci podzielili się swoimi doświadczeniami związanymi z bieganiem, dużą uwagę poświęcono tematowi treningu oraz odpowiedniemu przygotowaniu do startów w zawodach. Nie zabrakło również opowieści dotyczących kariery zawodowej i występów na słynnych imprezach.
Trafne spostrzeżenia i ciekawostki zrobiły duże wrażenie na uczestnikach Konferencji i jednocześnie pozwoliły na zawiązanie się żywej dyskusji z gośćmi spotkania.

IMG_4382

IMG_4389

Tytułowe „dwa spojrzenia na sport wyczynowy” – z jednej strony bieganie z perspektywy zawodowca – a z drugiej amatora – okazały się ciekawą konfrontacją zarówno wielu pozytywnych emocji, jak i cennych porad do wykorzystania w samodzielnym bieganiu.

Wrażenia Kuby z wizyty u nas można przeczytać na jego blogu: https://100hrmax.pl/grodzisk-spotkanie-z-100hrmax/

IMG_4392

Możliwość komentowania została wyłączona.