Kameralne strzelanie, czyli XII Biatlon Letni GKB

29 sierpnia o 11:01 pierwsza trójka zawodników wyruszyła na trasę XII edycji Biathlonu Letniego GKB. W tym roku zawody były wyjątkowo kameralne, bo udział w nich wzięło 12 zawodników. Nie zmienia to faktu, że rywalizacja była zacięta, choć odbywała się w wesołej atmosferze… zwłaszcza, gdy trzeba było zaliczyć dodatkową rundę karną. Otwarcia zawodów dokonał Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego Piotr Hojan. A sama impreza co roku jest dofinansowywana z budżetu Gminy Grodzisk Wielkopolski w ramach realizacji zadania publicznego.
Najlepszym zawodnikiem tegorocznej edycji okazał się Dominik Szulc, który wyprzedził Sebastiana Sternala oraz Jana Włodarczaka. Wśród pań najlepszą okazała się Sylwia Jekiel przed Julią Włodarczak.
Jak zwykle w biathlonie, oprócz najlepszego zawodnika, wyłoniliśmy również najlepszego strzelca. Tym razem dwójka zawodników zaliczyła bezbłędne strzelanie i, jak co roku zresztą, konieczna okazała się bezpośrednia rywalizacja, w której tym razem lepszy okazał się Sebastian Sternal, pokonując Dominika Szulca jednym trafieniem.
Tym samym XII edycja przeszła do historii. Mamy nadzieję, że kolejna, przyszłoroczna edycja, będzie organizowana w lepszych warunkach.

WYNIKI

 

Możliwość komentowania została wyłączona.