Grodziski Weekend Biegowy

XVI edycja Półmaratonu Słowaka za nami. A biorąc pod uwagę sobotni bieg na 5 lub 10 km, to weekendowe bieganie w Grodzisku możemy odnotować za zakończone. Zresztą, sobotnie bieganie można było potraktować jako rozgrzewkę przed daniem głównym tego weekendu.
I cóż powiedzieć o „Słowaku”? Organizacyjnie to klasa sama w sobie. W Polsce nie ma lepiej zorganizowanego biegu. Po prostu NIE MA!! Gdzie w Polsce na trasie mieszkańcy co roku potrafią zaskoczyć nie tylko wodą, prysznicem, ale również motywacyjną strefą wsparcia? Gdzie w Polsce po biegu ludzie tańczą? I jeszcze domagają się bisu od zespołu? Po półmaratonie po prostu siadasz i delektujesz się chwilą. Jakby tak podsumować koszty wpisowego, w stosunku do tego, co biegacz otrzymuje w zamian…wychodzi po taniości! Nabiegasz się, najesz, napijesz i potańczysz!
W tym roku również mogliśmy na scenie przed ratuszem wręczyć nasze puchary w klubowych mistrzostwach w półmaratonie. W kat. kobiet – pierwsze miejsce zajęła Dorota Przybysz, a kolejne miejsca zajęły Agata Cebula i Sylwia Jekiel. W kategorii panów: I miejsce zajął Sławomir Kaniuk, a kolejne Sebastian Sternal oraz Paweł Melonek. Gratulacje!
…a po biegu mogliśmy już tradycyjnie odpoczywać w strefie biegacza na Starym Rynku. Jak zwykle było sporo śmiechu, wspólne foty. I tak powinno być!

Możliwość komentowania została wyłączona.