Finał Pętli Krosowej GKB

I po biegu, a właściwie… po biegach. Tegoroczna Pętla Krosowa GKB miała kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt tras i miejsc ich realizacji. I do tego 3 dni na przebiegniecie wyznaczonej (indywidualnie) minimum 7 kilometrowej trasy. Pierwsze wyniki zaczęły już spływać… w piątek rano! Kolejne pojawiły się w sobotę, a kulminacja nastąpiła w niedzielę. W tym też dniu, o godzinie 9:00, kilkanaście osób pobiegło w podgrodziskim Zdroju, na oryginalnej Pętli Krosowej GKB. Po raz pierwszy, i mamy nadzieję, że nie ostatni, udział w biegu zadeklarowało i pobiegło kilku chłopaków z Zakładu Poprawczego z Grodziska. Paradoksalnie, wirtualna odsłona biegu im to umożliwiła. Chłopaki! Wielki szacunek! Życzymy, jak zwykle podczas biegów, samych życiówek i mamy nadzieję, że będziecie mogli wziąć udział w innych imprezach biegowych. Bo bieganie wciąga.
Do tej pory spłynęło do nas już kilkadziesiąt wyników w postaci zrzutów z ekranów Waszych biegowych aplikacji. Pamiętajcie, wyniki można przesyłać do 29 lipca. Po tym terminie pakujemy medale i wysyłamy lub dostarczamy wszystkim zweryfikowanym uczestnikom. A na naszej stronie pojawią się wyniki. Trzeba w tym miejscu również wspomnieć, że ta impreza mogła zostać zrealizowana dzięki dofinansowaniu z budżetu Gminy Grodzisk Wielkopolski w ramach projektu Biegaj z Nami 2020.
Dziękujemy, że byliście wirtu@lnie lub realnie z nami i zapraszamy na inne imprezy realizowane przez GKB. A kolejne już wkrótce. W ostatni weekend sierpnia planujemy kolejną, choć o kilka miesięcy spóźnioną, edycję POLSKA BIEGA oraz kameralny Biatlon Letni GKB (XII edycja). Szczegóły już niebawem. Zresztą, GKB nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w tym roku.

Do zobaczenia!

Możliwość komentowania została wyłączona.