Drugi bieg TRIADY za nami!

Tym razem nie było ani zimno, ani wietrznie… i po raz drugi na biegowej trasie w Zdroju można było pobiec lub przejść szybkim marszem w ramach drugiego biegu w ramach cyklu TRIADA GKB. Tym razem 100 biegaczy i pasjonatów Nordic Walking miało do pokonania blisko 7-kilometrową trasę. Drugi bieg w ramach cyklu nawiązywał do jubileuszu 15–lecia Grodziskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego w Grodzisku Wielkopolskim.
Bieg odbył się pod patronatem Starosty Grodziskiego. Ponownie honory, na mecie wręczając medale uczestnikom zawodów, czynił Przewodniczący Rady Powiatu Grodziskiego – Sebastian Skrzypczak.
Wyniki biegu oraz NW poniżej:
http://mimsport.pl/…/2023/07/pomiar_czasu_GKB-Bieg-2.pdf
http://mimsport.pl/…/07/pomiar_czasu_GKB-Bieg-2-nw.pdf
Kolejny, ostatni bieg w ramach cyklu, odbędzie się 29 października na lotnisku w Kąkolewie. Organizatorzy muszą jeszcze oblecieć trasę biegu, ale pod koniec września można spodziewać się pierwszych poważniejszych informacji w tym temacie. Termin możecie już sobie rezerwować.
Nieco wcześniej, bo już pod koniec sierpnia, odbędzie się XV edycja biathlonu letniego GKB. W ramach tegorocznej edycji, przewidziana jest oprócz rywalizacji biegowo-strzeleckiej, również rywalizacja z wykorzystaniem karabinu beryl. Szczegóły wkrótce.
Resize of DSCF6811

Resize of IMG_6997

Resize of IMG_7655

Resize of IMG_7662

Resize of IMG_7666

Resize of IMG_7669

Resize of IMG_7675

Więcej zdjęć na: https://www.facebook.com/Grodziski.Klub.Biegacza

oraz

https://photos.app.goo.gl/c6zz1YK4QN8Dsv9t6
– autor zdjęć – Jan Brambor-Nolka

Możliwość komentowania została wyłączona.