Cicha i ….biała Góra!

Drugi bieg Grand Prix Powiatu Nowotoymyskiego za nami. W Cichej Górze było w tym roku biało ale dzięki biegaczom też kolorowo. Trasa znana i lubiana. Śnieżna i momentami śliska ale wszystkie ząbki zostały  na miejscu….

Naprawdę fajnie zacząć w ten sposób nowy rok! A za tydzień Strzyżewo!

Możliwość komentowania została wyłączona.