BIEGOWE WYDARZENIE ROKU

Grodziski Półmaraton „Słowaka” w czołówce głosowania na BIEGOWE WYDARZENIE ROKU

Miło nam poinformować, że według nieoficjalnych informacji Grodziski Półmaraton „Słowaka” wymieniany jest w gronie faworytów głosowania na BIEGOWE WYDARZENIE ROKU organizowanego przez Festiwal Biegów w Krynicy.
Przypominamy, że zwycięzca głosowania otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 100 000 zł, a znalezienie się w pierwszej dziesiątce najlepszych biegów w Polsce to ogromny prestiż. Dlatego zwracamy się z ogromna prośbą o oddawanie głosów na nasz półmaraton. Mamy szansę udowodnić, że bieg uliczny organizowany w mniejszej miejscowości może z powodzeniem konkurować z największymi imprezami biegowymi w kraju.
Zwycięzca wyłoniony zostanie w głosowaniu, które potrwa do 3 września 2014 do godziny 12.00.
Głosować można drogą internetową poprzez specjalny formularz , a także wysyłając wiadomość SMS o treści BIEG.122 na numer 70120. Koszt SMS-a to 62 grosze brutto.

GŁOSUJ TUTAJ !!!

Z jednego telefonu można oddać tylko jeden głos. Wśród głosujących poprzez stronę jak i przez SMS, rozlosowanych zostanie 20 nagród w postaci voucherów o wartości 500 zł każdy, na zakup sprzętu sportowego w sklepie internetowym.

Możliwość komentowania została wyłączona.