Bieg WOŚP 2022 – relacja

Wietrzny bieg WOŚP

Już po raz jedenasty pobiegliśmy ze sztabu WOŚP w Grodzisku do sztabu w Ptaszkowie. Pomimo prawdziwej sztormowej pogody prawie 30 osób + 1 piechur ze „sternikiem” udało się w drogę pełną wyzwań i zmiennych podmuchów, aby przenieść puszkę pełną datków do Szkoły Podstawowej w Ptaszkowie.

Wielki szacunek dla tych którzy, którzy jednak pobiegli w tę mocno wietrzną niedzielę. W stronę Ptaszkowa to nawet było jeszcze całkiem-całkiem, ale z powrotem – oj było co deptać!

Na szczęście, wszyscy cało i bezpiecznie dotarli do mety, czyli do CK Rondo, gdzie czekała ciepła herbata i bigos!

W samym Ptaszkowie, jak co roku, dyrektor Rajmund Majcherek nieźle rozkręcał imprezę i przy okazji zlicytowano numer startowy na tegoroczny Grodziski Półmaraton. Numer 5 „poszedł” za 600 zł.

W naszej puszce zebraliśmy w sumie: 689,13 zł

Oddzielne słowa podziękowania trzeba skierować do naszych strażaków, którzy co roku zabezpieczają nasz bieg. W tym roku mimo nawału pracy, biegacze również mogli liczyć na ich wsparcie!

Niedzielny bieg nie był jedynym w ten weekend. Część z nas biegła już dzień wcześniej w Opalenicy, gdzie tamtejszy klub zorganizował 30-godzinny bieg Się biega, się pomaga!

Możliwość komentowania została wyłączona.