4 Pętle Roku GKB

Nowy rok i nowy projekt Grodziskiego Klubu Biegacza

Wszystkim sympatykom biegania i Nordic Walking Grodziski Klub Biegacza oraz Starostowo Powiatowe w Grodzisku Wielkopolskim chciałoby zaproponować coś nowego. W 2022 r. mamy dla Was nową formę zabawy pod tytułem „Cztery Pętle Roku GKB”.
Dlaczego taki pomysł?
No cóż, dawno temu Antonio Vivaldi, jeden z najsłynniejszych barokowych kompozytorów skomponował swoje słynne „Cztery Pory Roku”, a w tym roku GKB postanowiło „skomponować” swoje – Cztery Pętle Roku!
Na znanej i „obieganej” trasie w Zdroju, na której co roku rozgrywana jest między innymi Pętla Krosowa GKB, zorganizowane zostaną 4 biegi tematyczne, w różnych porach roku. Las i leśne ścieżki biegowe o każdej porze roku wyglądają pięknie i do tego często zupełnie inaczej.
Pomimo tego, że dystans będzie taki sam (ok 7 km), to skala trudności ze względu na określoną porę roku i aurę na pewno będzie odmienna. I właśnie to mamy zamiar sprawdzić – zimą, wiosną, latem i jesienią!
Dla każdego uczestnika przewidziany jest specjalny medal, tematycznie związany z daną porą roku. A wszystkie zgromadzone medale tworzyć będę oryginalny wzór (grafika poniżej).
Warto już teraz zarezerwować sobie czas, podajemy wstępne terminy kolejnych biegów.
Najbliższy bieg już w niedzielę 13 lutego o godz. 10:00 w Zdroju. Będzie to bieg nr 1 – ZIMA. Kolejne biegi czekają nas w kwietniu, w lipcu oraz w październiku.
– Bieg nr 1 – ZIMA – 13 lutego (niedziela) 2022 r.
– Bieg nr 2 – WIOSNA – 10 kwietnia (niedziela) 2022 – (2 Pogoń za zającem)
– Bieg nr 3 – LATO – 24 lipca (niedziela) 2022 – (X Pętla Krosowa GKB)
– Bieg nr 4 – JESIEŃ – 23 października (niedziela) 2022 – 3 Twin Towns’ Race

ZAPISY

 wośp 2020

Regulamin Cyklu Biegów

Komunikat Biegowy nr 1

medal (1)

Możliwość komentowania została wyłączona.