36 BIEG ZBĄSKICH

36 BIEG ZBĄSKICH a zarazem 17 PÓŁMARATON, który odbył się w minioną niedzielę 28 września przywitał wszystkich 580 uczestników wspaniała słoneczną pogodą. Oczywiście nie mogło zabraknąć reprezentacji z Grodziskiego Klubu … Kontynuuj Czytanie →

Król Parku

Weekend słoneczny więc trzeba korzystać. Sławek Kaniuk w biegu w Mosinie w kat. 50+, na dystansie półmaratonu zajął 2 miejsce. Normalnie jak wino…