13. Poznań Półmaraton

Październik to miesiąc, w którym w Poznaniu odbywa się zazwyczaj maraton. W tym roku, ze względu na zaistniałą sytuację, organizatorzy postanowili zaprosić biegaczy na połowę tego dystansu. Tegoroczna 13 edycja Poznańskiego Półmaratonu zgromadziła blisko 5000 uczestników, a wśród nich, jak poinformowali organizatorzy, było 1000 debiutantów na tym dystansie.

Na trasie pojawiła się również ekipa GKB. Biegnąc, nie byliśmy sami. Czuliśmy na sobie oko Wielkiego Brata. Nieodzowny Kierownik śledził nasze poczynania on-line. Potrafił nawet zadzwonić w czasie biegu i odpowiednio nas zmotywować do dalszego wysiłku.

Dla jednych z nas był to czas debiutów, dla innych poprawienia życiówek, a dla jeszcze innych po prostu możliwość ponownego sprawdzenia się na ponad 21 kilometrowym dystansie. Ważne, że wszyscy w jednym kawałku dotarliśmy do mety.

PS:  W busie na półmaraton pojechali: Joanna i Maciej Jaśkowiakowie, Bartek Dziurla, Robert Nowak, Paweł Łukasik, Krzysztof Kaczmarek, Andrzej Kosicki, Sebastian Sternal i Piotr Bartkowiak

 

Możliwość komentowania została wyłączona.