Starty 2015

Starty klubowiczów w 2015 roku
kolejno: miejsce, nazwisko, czas, miejsce kat. wiekowa, miejsce M/K, ew. pokonany dystans, /uczestników

11.01.2015 Bieg WOŚP – Policz się z cukrzycą Warszawa 5 km Atest: nie
Brudło Beata
11.01.2015 I Bieg Zimowy Mosina 10 km Atest: nie
155 Kucharzewski Łukasz 01:02:23 128
18.01.2015 I Dycha z Obkładem Daszewice 10,4 km Atest: nie
1 Majorczyk Bartosz 00:39:35 1 1
55 Stanek Bartosz 00:51:51 52 52
24.01.2015 Poznań City Trail Poznań 5 km Atest: nie
3 Majorczyk Bartosz 00:15:46 3 3
177 Sadowski Arkadiusz 00:20:44 24 172
731 Sadowska Iwona 00:27:19 26 157
31.01.2015 VIII Chrustowski Bieg Zimowy Chrustowo 12 km Atest: nie
31 Sadowski Arkadiusz 00:51:17 6 31
164 Szeffner Krzysztof 01:02:56 42 150
231 Sadowska Iwona 01:09:07 10 33
31.01.2015 X Bieg Wedla Warszawa 9 km Atest: nie
64 Stanek Bartosz 00:40:35 x 55
31.01.2015 Śnieżne Konwalie Zielona Góra Bieg na orientację
98 Gamrowski Grzegorz 08:09:00 x 71 25
98 Hejnar Magdalena 08:09:00 x 28 25
98 Hojka Karol 08:09:00 x 71 25
45 Brudło Beata 12:42:00 x 6 50
01.02.2015 Marceliński Bieg Zimowy Poznań 9 km Atest: nie
1 Majorczyk Bartosz 00:30:49 x 1
07.02.2015 Poznań City Trail   Poznań 5 km   Atest: nie
20 Grabski Rafał 00:17:52 15 20
14.02.2015 XIII Zimowy Bieg Trzech Jezior Trzemeszno 15 km Atest: nie
65 Przybysz Dorota 01:00:54 1 3
190 Sadowski Arkadiusz 01:06:45 59 182
805 Sadowska Iwona 01:33:48 30 127
14.02.2015 I Bieg Walentynkowy Poznań 10 km Atest: nie
152 Mendel Maciej 00:53:44 10 113
209 Kucharzewski Łukasz 00:56:26 57 142
21.02.2015 V Bieg Górski Leszno-Grzybowo Leszno 10 km Atest: nie
7 Humerski Piotr 00:38:52 3 7
27 Golczak Piotr 00:42:18 13 27
47 Jaśkowiak Maciej 00:43:39 5 47
153 Miller Adrian 00:49:20 58 144
179 Wróbel Maciej 00:50:17 35 169
278 Szymkowiak Paweł 00:54:21 52 253
351 Szeffner Krzysztof 00:58:20 91
440 Hejnar Magdalena 01:08:15 19 79
22.02.2015 Vodafone Malta Marathon Sliema 42,195 km Atest: tak
562 Stanek Bartosz 04:48:30 82 453
07.03.2015 Poznań City Trail   Poznań 5 km   Atest: nie
22 Grabski Rafał 00:17:45 12 22
168 Sadowski Arkadiusz 00:20:56 23 163
722 Sadowska Iwona 00:28:21 20 175
07.03.2015 Zimowy Ultramaraton Karkonoski Karpacz 52 km ULTRA
Brudło Beata 4
07.03.2015 IV Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa/k. Mogilna 15 km Atest: tak
344 Szeffner Krzysztof 01:17:56 92 300
14.03.2015 XI Maniacka Dziesiątka Poznań 10 km Atest: tak
14 Majorczyk Bartosz 00:32:41 6 14
53 Grabski Rafał 00:35:58 25 46
91 Chojnacki Maciej 00:37:12 38 84
109 Golczak Piotr 00:37:34 40 102
185 Melonek Paweł 00:39:00 27 176
214 Łuczak Robert 00:39:25 35 204
226 Przybysz Dorota 00:39:36 1 11
280 Nowacki Bartosz 00:40:11 78 268
304 Jaśkowiak Maciej 00:40:28 62 292
443 Konkiewicz Robert 00:41:45 102 426
417 Sadowski Arkadiusz 00:41:53 97 404
728 Miller Adrian 00:43:53 302 693
769 Wróbel Maciej 00:44:17 175 733
1068 Pioszyk Krzysztof 00:45:49 446 1006
1610 Mendel Maciej 00:48:53 99 1476
1711 Cichos Barbara 00:49:39 30 157
21.03.2015 8. Mazda Półmaraton Ślężański Sobótka 21,097 km Atest: tak
1111 Kucharzewski Łukasz 01:44:40 1047
22.03.2015 XII Krakowski Półmaraton Marzanny Kraków 21,097 km Atest: tak
854 Stanek Bartosz 01:39:28 201
26.03.2015 Poznań 2,6 km Atest: nie
Grabski Rafał 00:08:53
28.03.2015 Przybij Piątkę – II Edycja Nowy Tomyśl 5 km Atest: nie
14 Sadowski Arkadiusz 00:20:33 5 14
51 Sadowska Iwona 00:28:52 3 10
28.03.2015 41 Cross Żagański – Mężczyźni Żagań 10 km Atest: nie
83 Kucharzewski Łukasz 00:46:38 32
29.03.2015 35th Vattenfall Berlin Half Marathon Berlin 21,097 km Atest: tak
169 Janas Roman 01:17:15 10 159
29.03.2015 Drezdencka Dycha Drezdenko 10 km Atest: nie
57 Wojciechowski Lech 00:41:36 4 54
144 Stanek Bartosz 00:46:57 35 133
29.03.2015 10. PZU Półmaraton Warszawski Warszawa 21,097 km Atest: tak
140 Grabski Rafał 01:19:46 70 129
06.04.2015 III Bieg do Pustego Grobu Nowa Sól 10 km Atest: tak
140 Grześkowiak Leszek 00:44:20 12 134
195 Szeffner Krzysztof 00:46:50 51
310 Matysiak Aleksandra 00:49:21 12 29
440 Kusiak Danuta 00:53:42 3 64
11.04.2015 Akademickie Mistrzostwa Polski Łódź 4,5 km Atest: nie
87 Grabski Rafał 00:16:53 x 87
11.04.2015 XIII Półmaraton Przytok Przytok 21,097 km Atest: tak
24 Przybysz Dorota 01:33:09 1 1
31 Wojciechowski Lech 01:35:20 3 30
70 Kucharzewski Łukasz 01:42:34 32
12.04.2015 Bieg z Motylem Boruja Kościelna 10 km Atest: nie
2 Grabski Rafał 00:37:24 2 2
11 Janas Roman 00:41:21 7 11
27 Stępień Magdalena 00:48:26 1 1
37 Przybylski Bartłomiej 00:51:52 24 36
52 Matysiak Aleksandra 00:58:54 7 9
12.04.2015 30. Bieg Sokoła Bukówiec Górny 15 km Atest: nie
498 Melonek Paweł 01:37:18 104 422
12.04.2015 42 Maraton Dębno Dębno 42,195 km Atest: tak
170 Łuczak Robert 03:15:05 44 163
12.04.2015 8 Poznań Półmaraton Poznań 21,097 km Atest: tak
25 Humerski Piotr 01:17:37 16 24
79 Golczak Piotr 01:22:42 31 78
240 Nowacki Bartosz 01:28:18 100 236
769 Wróbel Maciej 01:35:01 281 743
1046 Sadowski Arkadiusz 01:37:28 59 1005
1155 Spieczyński Łukasz 01:37:46 416 1104
1072 Miller Adrian 01:38:12 441 1027
3933 Szymkowiak Paweł 01:55:54 1122 3463
6614 Piwosz Andrzej 02:09:26 134 5217
6400 Najdek Łukasz 02:09:39 1543 5095
6384 Bosacka Renata 02:11:04 49 1299
6661 Jarosz Krzysztof 02:11:13 1584 5250
6452 Kostańska Dorota 02:13:02 609 1323
18.04.2015 XIII Bieg Europejski Gniezno 10 km Atest: tak
201 Sadowski Arkadiusz 00:43:09 43 191
333 Matysiak Aleksandra 00:46:02 10 27
334 Szeffner Krzysztof 00:46:03 71 307
869 Sadowska Iwona 00:56:58 31 159
18.04.2015 VI Nowotomyski Test Coopera Nowy Tomyśl Test
1 Flak-Marcinkowski Jacek 00:12:00 1 1 3,26
6 Miller Adrian 00:12:00 4 6 2,927
15 Grabski Rafał 00:12:00 7 15 2,637
19.04.2015 II Bieg Nasza Dycha Gostyń 10 km Atest: tak
56 Przybysz Dorota 00:40:33 1 5
195 Łodyga Marcin 00:46:30 77 185
196 Nowak Magdalena 00:46:30 5 11
19.04.2015 HAJ Hannover Marathon Hannover 42,195 km Atest: tak
43 Janas Roman 02:48:49 3 38
19.04.2015 14. Cracovia Maraton Kraków 42,195 km Atest: tak
13 Humerski Piotr 02:38:43 6 13
1224 Wróbel Maciej 03:39:12 202 1162
1366 Hojka Karol 03:42:29 566 1290
3657 Napieralska Martyna 04:28:57 115 443
3659 Szkoda Krzysztof 04:28:58 1294 3215
19.04.2015 Wiosenny Test Coopera Opalenica Test
1 Grabski Rafał 00:12:00 1 1 3,462
3 Golczak Piotr 00:12:00 2 3 3,412
10 Miller Adrian 00:12:00 7 10 3,03
41 Sadowska Iwona 00:12:00 2 7 2,227
25.04.2015 Olęderski Festiwal Biegowy Jastrzębsko Stare 10 km Atest: nie
81 Bartkowiak Piotr 01:05:45 25 64
25.04.2015 Olęderski Festiwal Biegowy Jastrzębsko Stare 21,097 km Atest: nie
1 Humerski Piotr 01:23:30 1 1
109 Przybylski Bartłomiej 02:03:55 43 103
117 Kornosz Adrian 02:06:05 15 110
142 Pioszyk Krzysztof 02:13:07 52 128
145 Bernacki Zbigniew 02:14:07 6 130
147 Brudło Beata 02:13:50 7 16
25.04.2015 Olęderski Festiwal Biegowy Jastrzębsko Stare 42,195 km Atest: nie
8 Flak-Marcinkowski Jacek 03:36:41 3 8
25.04.2015 Odkrywamy Okolice Sękowa Przystanki 10 km Atest: nie
Brudło Beata 01:45:00 4
26.04.2015 3. Orlen Warsaw Marathon Warszawa 42,195 km Atest: tak
480 Łuczak Robert 03:09:18
673 Wojciechowski Lech 03:15:08
1041 Golczak Piotr 03:23:14
1614 Jaśkowiak Maciej 03:31:48
1640 Konkiewicz Robert 03:32:19
3052 Sadowski Arkadiusz 03:51:26
3165 Miller Adrian 03:52:43
3762 Krawczyk Krzysztof 03:58:05
3817 Stępień Magdalena 03:58:30
3915 Łodyga Marcin 03:59:12
3926 Kucharzewski Łukasz 03:59:20
4127 Wróbel Maciej 04:01:32
5453 Szkoda Krzysztof 04:24:23
6169 Szymkowiak Paweł 04:38:52
6947 Konkiewicz Katarzyna 05:03:35
7007 Jaśkowiak Joanna 05:06:59
7133 Gamrowski Grzegorz 05:14:58
7155 Sadowska Iwona 05:17:50
26.04.2015 3. Orlen Warsaw – Bieg Oshee Warszawa 10 km Atest: tak
1417 Nowak Magdalena 00:46:44
26.04.2015 32. Bieg Kosynierów Września 10 km Atest: tak
440 Kusiak Danuta 00:52:41 2 56
01.05.2015 XIII Półmaraton Chełmżyński Chełmża 21,097 km Atest: tak
49 Stanek Bartosz 01:40:59 9
01.05.2015 Bieg Unijny Przeźmierowo Przeźmierowo 10 km Atest: tak
157 Kusiak Danuta 00:52:53 1 25
158 Grześkowiak Leszek 00:52:53 16 133
03.05.2015 III Półmaraton Grudziądz Grudziądz 21,097 km Atest: tak
251 Stanek Bartosz 01:48:13 49
03.05.2015 XXIII Bieg Konstytucji Zbąszynek 5,3 km Atest: nie
6 Janas Roman 00:19:00 2 6
03.05.2015 II Wings For Life Poznań
110 Łuczak Robert 15 32,08
112 Przybysz Dorota 1 32,07
268 Sadowski Arkadiusz 13 26,92
1913 Bosacka Renata 15 13,54
2081 Sadowska Iwona 64 12,7
09.05.2015 II GWiNT Ultra Cross – Super GWiNT Grodzisk Wlkp.-Wolsztyn-Nowy Tomyśl 161 km ULTRA
11 Krawczyk Krzysztof 22:07:47 3 3
09.05.2015 II GWiNT Ultra Cross – GWiNT Normal Grodzisk Wlkp.-Wolsztyn-Nowy Tomyśl 110 km ULTRA
49 Hojka Karol 16:10:38 16 42
62 Wróbel Maciej 16:58:47 6 51
63 Szkoda Krzysztof 16:58:48 7 52
81 Konkiewicz Katarzyna 19:42:19 2 13
09.05.2015 II GWiNT Ultra Cross – Mały GWiNT Grodzisk Wlkp.-Wolsztyn-Nowy Tomyśl 55 km ULTRA
39 Jaśkowiak Maciej 05:54:01 6 36
52 Cichos Barbara 06:08:54 1 5
155 Pioszyk Krzysztof 07:26:20 63 124
170 Napieralska Martyna 07:57:34 7 36
09.05.2015 Runmageddon Classic Warszawa 12 km Atest: nie
880 Szymkowiak Paweł 02:44:57 766
10.05.2015 XXXII Pszczewska Dwudziestka Pszczew 21,097 km Atest: tak
93 Stanek Bartosz 01:39:17 22
205 Malajka Józef 01:52:07 15
212 Grześkowiak Leszek 01:58:24 16
213 Kusiak Danuta 01:58:24 3
10.05.2015 V Dusznickie Przełaje Duszniki Wlkp. 5,7 km Atest: nie
42 Stępień Magdalena 00:26:43 4 4
122 Miller Adrian
10.05.2015 4. Bieg 10 km Szpot Swarzędz Swarzędz 10 km Atest: tak
140 Nowacki Bartosz 00:38:44 16 135
144 Flak-Marcinkowski Jacek 00:38:48 11 138
189 Przybysz Dorota 00:39:23 1 8
219 Wojciechowski Lech 00:39:49 4 211
2062 Jarosz Krzysztof 00:51:44 285 1820
2109 Mendel Maciej 00:52:01 83 1857
2312 Melonek Paweł 00:53:10 148 2001
17.05.2015 V Maraton Opolski Opole 42,195 km Atest: tak
150 Stanek Bartosz 04:03:20 23
23.05.2015 Karlovy Vary Halfmarathon Karlove Vary 21,097 km Atest: tak
1544 Brudło Beata 02:02:39 39 258
23.05.2015 IV Piętnastka im. Macieja Frankiewicza Poznań 15 km Atest: tak
5 Flak-Marcinkowski Jacek 01:00:54 1 5
23.05.2015 X Fiedlerowska Bolewice 10 km Atest: nie
3 Janas Roman 00:36:38 2 3
82 Matysiak Aleksandra 00:52:49 6 12
96 Bartkowiak Piotr 00:55:16 30 80
24.05.2015 3. Kurdeszowa (Za)Dyszka Kostrzyn 10 km Atest: nie
268 Kusiak Danuta 00:53:22 2 34
269 Grześkowiak Leszek 00:53:23 15 235
24.05.2015 II Bieg Eleganta Mosina 5 km Atest: nie
53 Bartkowiak Patryk 00:21:19 20 46
24.05.2015 2 Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój 24 km Atest: nie
446 Hejnar Magdalena 03:14:28 20 85
29.05.2015 XIV Mistrzostwa Polski Skarbowców Rewal 4,2 km Atest: nie
5 Łuczak Robert 00:15:20 3
30.05.2015 JBL Triathlon Sieraków Sieraków 10,55 km Triatlon
404 Burmistrzak Bartosz 02:41:26 90
559 Łodyga Marcin 02:47:52 126
30.05.2015 XXXII Półmaraton Solan Nowa Sól 21,097 km Atest: tak
382 Kucharzewski Łukasz 02:00:18 153
31.05.2015 IV Wolsztyńska Dziesiątka Wolsztyn 10 km Atest: tak
11 Janas Roman 00:36:48 2 11
20 Golczak Piotr 00:37:56 7 19
54 Przybysz Dorota 00:39:45 1 2
58 Nowacki Bartosz 00:39:54 18 56
63 Jaśkowiak Maciej 00:40:05 12 61
109 Konkiewicz Robert 00:42:37 29 105
122 Miller Adrian 00:43:11 45 116
137 Nowak Magdalena 00:43:37 4 7
363 Perz Michał 00:49:08 128 338
411 Kornosz Adrian 00:50:13 96 381
443 Malajka Józef 00:50:49 30 411
516 Grześkowiak Leszek 00:52:49 36 467
517 Kusiak Danuta 00:52:50 1 50
577 Najdek Łukasz 00:53:57 113 505
669 Piwosz Andrzej 00:55:44 51 567
670 Piwosz Robert 00:55:44 216 568
690 Bartkowiak Piotr 00:56:06 223 583
718 Krawczyk Krzysztof 00:56:44 158 600
919 Jaśkowiak Joanna 01:04:38 98 222
31.05.2015 V Bieg o Koronę Księżnej Dąbrówki Dąbrówka 10 km Atest: tak
16 Flak-Marcinkowski Jacek 00:40:21 3 16
06.06.2015 4. Mróz Śrem Półmaraton Śrem 21,097 km Atest: tak
23 Flak-Marcinkowski Jacek 01:29:10 2 21
96 Wróbel Maciej 01:38:08 30 92
06.06.2015 Hilskammlauf Delligsen 10 km Atest: tak
1 Janas Roman 00:34:02 1 1
Bosacka Renata 00:50:26
07.06.2015 XXI Półmaraton Jaworski Jawor 21,097 km Atest: tak
139 Stanek Bartosz 01:51:13 16
13.06.2015 XXVII Ożarowski Bieg im. Janusza Kusocińskiego Ożarów Mazowiecki 10 km Atest: tak
21 Sadowski Arkadiusz 00:43:22
148 Sadowska Iwona 01:01:14 /174
14.06.2015 II Gorzowska Nadwarciańska Dycha Gorzów Wlkp. 10 km Atest: tak
137 Stanek Bartosz 00:43:27 30
14.06.2015 IX Półmaraton Słowaka Grodzisk Wlkp. 21,097 km Atest: tak
17 Janas Roman 01:21:41 4 17
30 Golczak Piotr 01:24:19 5 30
85 Łuczak Robert 01:29:01 14 81
106 Przybysz Dorota 01:30:19 2 5
110 Flak-Marcinkowski Jacek 01:30:40 10 104
128 Jaśkowiak Maciej 01:31:56 26 122
133 Nowacki Bartosz 01:32:19 8 126
155 Wojciechowski Lech 01:33:23 5 147
301 Miller Adrian 01:38:14 39 284
353 Konkiewicz Robert 01:39:39 57 334
500 Burmistrzak Bartosz 01:42:48 74 472
522 Wróbel Maciej 01:43:18 31 493
579 Sokół Michał 01:44:32 94 547
678 Nowak Magdalena 01:46:28 10 44
759 Hojka Karol 01:48:16 136 711
837 Przybylski Bartłomiej 01:49:29 153 782
867 Łodyga Marcin 01:49:54 156 810
903 Cichos Barbara 01:50:42 5 62
949 Stępień Magdalena 01:51:38 17 74
1014 Malajka Józef 01:53:02 60 936
1027 Kucharzewski Łukasz 01:53:18 183 945
1118 Targowicki Konrad 01:54:48 137 1022
1119 Krawczyk Krzysztof 01:54:49 105 1023
1186 Matysiak Aleksandra 01:55:49 13 117
1210 Pioszyk Krzysztof 01:56:15 228 1088
1245 Szymkowiak Paweł 01:57:07 146 1116
1327 Paul Marcin 01:58:39 253 1184
1333 Perz Michał 01:58:43 255 1189
1399 Bartkowiak Patryk 01:59:45 66 1239
1404 Kusiak Danuta 01:59:52 4 161
1443 Brudło Beata 02:00:30 46 170
1526 Piwosz Andrzej 02:02:43 61 1337
1566 Mendel Maciej 02:03:47 84 1364
1591 Bernacki Zbigniew 02:04:22 11 1387
1620 Melonek Paweł 02:05:09 147 1402
1638 Szeffner Krzysztof 02:05:41 246 1413
1718 Kornosz Adrian 02:06:11 83 1465
1803 Mudry Henryk 02:11:41 3 1523
1814 Napieralska Martyna 02:12:09 59 285
1817 Szkoda Krzysztof 02:12:11 276 1532
1842 Najdek Łukasz 02:13:04 187 1547
1854 Bartkowiak Piotr 02:13:28 332 1555
1856 Jarosz Krzysztof 02:13:28 190 1557
1908 Sadowska Iwona 02:15:16 48 319
2004 Jaśkowiak Joanna 02:19:50 100 362
2014 Kostańska Dorota 02:20:45 67 366
2095 Konkiewicz Katarzyna 02:26:19 63 403
2194 Hejnar Magdalena 02:47:41 84 449
20.06.2015 V Stęszewski Bieg Przełajowy Stęszew 10 km Atest: nie
50 Miller Adrian 00:44:35 18 49
97 Sokół Michał 00:47:58 37 95
104 Pioszyk Krzysztof 00:48:34 43 101
20.06.2015 Nocny Bieg Świętojański Sielinko 10 km Atest: nie
1 Golczak Piotr 00:36:48 1
7 Flak-Marcinkowski Jacek 00:39:39 7
12 Miller Adrian 00:43:47 12
17 Łodyga Marcin 00:44:29 17
18 Nowak Magdalena 00:44:29 1
24 Cichos Barbara 00:47:59 3
25 Sokół Michał 00:47:59 22
28 Gamrowski Grzegorz 00:50:26 25
32 Bartkowiak Piotr 00:53:17 28
45 Melonek Paweł 00:59:47 35
20.06.2015 3. PKO Nocny Wrocław Półmaraton Wrocław 21,097 km Atest: tak
586 Konkiewicz Robert 01:32:39 138 559
4084 Napieralska Martyna 01:57:08 204 566
6307 Konkiewicz Katarzyna 02:17:52 266 1463
20.06.2015 Przybij Piątkę – III Edycja Nowy Tomyśl 5 km Atest: nie
1 Janas Roman 00:17:25 1 1
28.06.2015 I Szczęśliwa Siódemka Komorniki 7,777 km Atest: nie
29 Grześkowiak Leszek 00:35:25 2 28
97 Kusiak Danuta 00:41:51 1 16
28.06.2015 V Cross Zielonogórski Parszywa 12 Zielona Góra 12 km Atest: nie
410 Kucharzewski Łukasz 01:08:46 158
28.06.2015 26 Bieg Jagiełły Pobiedziska 21,097 km Atest: tak
26 Flak-Marcinkowski Jacek 01:31:33 7 21
28.06.2015 III Bieg Piotr i Paweł Poznań 10 km Atest: tak
49 Przybysz Dorota 00:40:34 1 2
142 Stanek Bartosz 00:45:22 43
04.07.2015 Lipcowy Dwubieg Puszczykowski – Bieg Wieczorny Puszczykowo
9 km Atest: nie
5 Flak-Marcinkowski Jacek 00:36:00
04.07.2015 VII Bluesobiegi Sławskie Sława-Radzyń
10 km Atest: nie
42 Przybysz Dorota 00:44:42 1 2
69 Nowak Magdalena 00:48:37 2 7
 101 Łodyga Marcin 00:53:30 41 86
05.07.2015 XXV Międzynarodowy bieg po Plaży Jarosławiec 15 km Atest: nie
42 Janas Roman 01:03:02 5 35
265 Stanek Bartosz 01:18:40 48 242
05.07.2015 XX Ogólnopolski Bieg Samorządowy Bursztyn Jarosławca Jarosławiec 2,2 km Atest: nie
2 Janas Roman 00:06:55 2 2
10.07.2015 II Lotto Maniacka Piątka Poznań 5 km Atest: tak
424 Szymkowiak Paweł 00:30:29 240
10.07.2015 Maraton na Orientację Szaga Mosina 25 km Atest: nie
21 Burmistrzak Bartosz 06:43:00
21 Napieralska Martyna 06:43:00
11.07.2015 III Bieg o Wiślańską Krykę Wisła 13 km Atest: nie
36 Jaśkowiak Maciej 01:07:14 6 36
18.07.2015 III PKO Półmaraton Wielka Pętla Izerska Szklarska Poręba 21,097 km Atest: nie
65 Przybysz Dorota 01:40:57 1 4
18.07.2015 IV Półmaraton Puchar Krotoski Chrzypsko Wielkie 21,097 km Atest: tak
132 Stanek Bartosz 02:03:19 34
25.07.2015 Pętla Tuszkowska Matka Lipusz k.Kościerzyny 11,5 km Atest: nie
177 Bartkowiak Piotr 01:10:19 52 131
26.07.2015 III Pętla Krosowa GKB Zdrój 7 km Atest: nie
3 Golczak Piotr 00:27:35 3
20 Melonek Paweł 00:30:49 20
23 Przybysz Dorota 00:31:06 1
24 Wróbel Maciej 00:31:19 23
25 Konkiewicz Robert 00:31:45 24
31 Nowak Magdalena 00:32:55 2
32 Miller Adrian 00:33:00 30
38 Pioszyk Krzysztof 00:34:20 36
45 Szymkowiak Paweł 00:35:43 42
47 Stępień Magdalena 00:35:50 4
68 Najdek Łukasz 00:41:07 57
71 Przybylski Bartłomiej 00:41:26 59
94 Hejnar Magdalena 00:44:03 23
107 Roj Roman 00:46:36 74
117 Paul Marcin 00:48:29 75
125 Gamrowski Grzegorz 00:53:57 76
126 Szkoda Krzysztof 00:53:58 77
01.08.2015 II Bieg bez Granic Sława 4,5 km Atest: nie
Stanek Bartosz 00:21:29
02.08.2015 XXIV Bieg Opalińskich Opalenica 10 km Atest: nie
6 Janas Roman 00:35:28 1 6
23 Golczak Piotr 00:38:21 7 23
42 Przybysz Dorota 00:40:05 1 2
43 Jaśkowiak Maciej 00:40:05 11 41
65 Wróbel Maciej 00:42:11 20 62
84 Wojciechowski Lech 00:43:29 3 79
97 Nowak Magdalena 00:44:41 3 6
98 Miller Adrian 00:44:41 23 92
114 Ohly Jakub 00:45:40 6 106
135 Woźnicki Adam 00:46:27 30 124
150 Andrys Łukasz 00:47:25 33 138
186 Cichos Barbara 00:49:16 3 18
205 Łodyga Marcin 00:50:21 60 186
265 Piwosz Andrzej 00:54:32 29 234
309 Gamrowski Grzegorz 00:57:39 34 268
334 Mudry Henryk 00:59:07 3 282
364 Bartkowiak Piotr 01:01:17 98 300
392 Jaśkowiak Joanna 01:03:47 37 78
430 Kornosz Adrian 01:17:53 81 328
08.08.2015 Sweden Sky Race 24 Björkliden 57 km ULTRA
Brudło Beata
08.08.2015 Chudy Wawrzyniec 50+ Rajcza – Ujsoły, Beskid Żywiecki 50 km ULTRA
490 Pioszyk Krzysztof 10:04:07 422
09.08.2015 XXIX Bieg Przyjaźni Widziszewo 5 km Atest: nie
8 Przybysz Dorota 00:19:37 3
09.08.2015 XXIX Bieg Przyjaźni Widziszewo 10 km Atest: nie
12 Golczak Piotr 00:39:58 4
17 Melonek Paweł 00:41:14 3
33 Miller Adrian 00:45:10 3
15.08.2015 Cross Sierakowski Sieraków 15 km Atest: nie
22 Jaśkowiak Maciej 01:06:58 7
57 Hojka Karol 01:13:14 19
59 Nowak Magdalena 01:13:33 1
116 Łodyga Marcin 01:21:37 45
199 Gamrowski Grzegorz 01:32:49 16
15.08.2015 XXIV Bieg im.Marszałka J. Piłsudskiego
Kobylin 15 km Atest: nie
21 Golczak Piotr 00:57:32 2 20
34 Melonek Paweł 01:00:07 6 31
55 Przybysz Dorota 01:04:12 2 7
106 Miller Adrian 01:11:03 13 96
210 Grześkowiak Leszek 01:24:15 14 185
211 Kusiak Danuta 01:24:15 1 26
15.08.2015 XXI Maraton Solidarności Gdańsk 42,195 km Atest: tak
267 Wróbel Maciej 03:58:03 41 247
15.08.2015 VI Koleżeński 1/2 Maraton Leszno Leszno 21,097 km Atest: nie
22 Łuczak Robert 01:38:51 6
15.08.2015 VI Ćwierćmaraton Leszno – Kobiety Leszno 10 km Atest: nie
52 Jaśkowiak Joanna 01:18:13 20 52
23.08.2015 VII Otwarte Misrzostwa GKB w Biatlonie Letnim Zdrój 8 km + karne Atest: nie
1 Golczak Piotr 00:33:18 1 2 pudła
3 Łuczak Robert 00:34:16 3 4 pudła
8 Konkiewicz Robert 00:37:46 7 1 pudło
14 Sokół Michał 00:39:58 14 2 pudła
17 Miller Adrian 00:40:21 17 5 pudeł
21 Nowak Magdalena 00:43:15 1 9 pudeł
22 Cichos Barbara 00:43:22 2 2 pudła
27 Gamrowski Grzegorz 00:45:36 25 0 pudeł
35 Bartkowiak Piotr 00:49:05 33 4 pudła
23.08.2015 III Międzychodzka Dziesiątka z Pompą Międzychód 10 km Atest: tak
41 Przybysz Dorota 00:40:16 1
23.08.2015 II Wieczorna Marcelińska Dycha Poznań 10 km Atest: tak
94 Kusiak Danuta 00:56:23 1 22
23.08.2015 XVI Toyota Półmaraton Wałbrzych Wałbrzych 21,097 km Atest: tak
309 Stanek Bartosz 01:40:25 40 294
562 Woźnicki Adam 01:48:07 60 521 /1419
23.08.2015 IV Błotny Maraton Kiełczewo 5 km Atest: nie
54 Szymkowiak Paweł 00:42:30 24
30.08.2015 IV Półmaraton Uzdrowisko Ciechocinek Ciechocinek 21,097 km Atest: tak
217 Stanek Bartosz 01:51:38 43 199
30.08.2015 Mistrzowska Dycha Poznań 10 km Atest: nie
89 Andrys Łukasz 00:47:24 37 84
30.08.2015 Murowana Dycha Murowana Goślina 5 km Atest: nie
89 Woźnicki Adam 00:34:33 15 45
05.09.2015 XXX Nocny Bieg Bachusa Zielona Góra 10 km Atest: tak
5 Janas Roman 00:35:01 1
49 Wojciechowski Lech 00:40:27 2
06.09.2015 25. Półmaraton Philips Piła 21,097 km Atest: tak
733 Wróbel Maciej 01:37:00 185 683
1187 Woźnicki Adam 01:43:04 254 1099
2662 Jarosz Krzysztof 02:04:58 451 2226
11.09.2015 6. PZU Festiwal Biegowy – Krynicka Mila – eliminacje Krynica-Zdrój 1,609 km Atest: nie
16 Wróbel Maciej 00:05:21 16 16
28 Łodyga Marcin 00:05:39 28 28
70 Nowak Magdalena 00:06:13 4 5
74 Grześkowiak Leszek 00:06:27 24 63
101 Kusiak Danuta 00:07:42 10 25 /112
11.09.2015 6. PZU Festiwal Biegowy – Krynicka Mila – finały Krynica-Zdrój 1,609 km Atest: nie
8 Nowak Magdalena 00:05:13 8 8 /19
12 Wróbel Maciej 00:05:15 12 12 /24
17 Grześkowiak Leszek 00:06:13 17 17 /23
7 Kusiak Danuta 00:06:45 7 7 /8
12.09.2015 6. PZU Festiwal Biegowy – Mini Maraton Krynica-Zdrój 4,2 km Atest: nie
20 Nowak Magdalena 00:17:04 4 /123
12.09.2015 6. PZU Festiwal Biegowy – Życiowa Dziesiątka Krynica-Zdrój 10 km Atest: nie
307 Nowak Magdalena 00:43:48 15 36
635 Łodyga Marcin 00:49:31 184 539
802 Kusiak Danuta 00:52:17 14 153 /1501
12.09.2015 6. PZU Festiwal Biegowy – Bieg na 3000 metrów Krynica-Zdrój 3 km Atest: nie
34 Łodyga Marcin 00:12:36 27 /127
12.09.2015 6. PZU Festiwal Biegowy – Bieg 7 Dolin – 34 km Krynica-Zdrój 34 km Atest: nie
164 Stępień Magdalena 04:32:40 26
373 Napieralska Martyna 05:19:42 88
374 Szkoda Krzysztof 05:19:42 286
375 Wróbel Maciej 05:19:42 287
429 Burmistrzak Bartosz 00:12:36 315 /497
12.09.2015 6. PZU Festiwal Biegowy – Bieg Kobiet Krynica-Zdrój 0,6 km Atest: nie
5 Nowak Magdalena 00:02:05 5 /192
12.09.2015 V Chyża Dziesiątka Nowy Tomyśl 10 km Atest: tak
5 Janas Roman 00:34:48 1 5
25 Golczak Piotr 00:37:45 5 23
40 Melonek Paweł 00:38:51 10 38
53 Przybysz Dorota 00:39:38 1 4
95 Ohly Jakub 00:41:44 28 89
114 Konkiewicz Robert 00:42:25 23 107
121 Sadowski Arkadiusz 00:42:49 24 114
184 Łuczak Robert 00:44:44 39 170
214 Andrys Łukasz 00:45:43 48 197
332 Przybylski Bartłomiej 00:49:07 121 300
359 Miller Adrian 00:49:45 134 323
364 Szymkowiak Paweł 00:49:52 74 327
375 Paul Marcin 00:50:12 142 335
456 Gamrowski Grzegorz 00:52:45 25 395
516 Malajka Józef 00:54:30 31 438
519 Brudło Beata 00:54:36 40 79
580 Najdek Łukasz 00:56:42 105 480
671 Sadowska Iwona 01:00:28 23 143 /789
13.09.2015 6. PZU Festiwal Biegowy – Bieg na 1 km Krynica-Zdrój 1 km Atest: nie
17 Wróbel Maciej 00:03:00 7 15
33 Łodyga Marcin 00:03:19 11 29 /207
13.09.2015 33. PKO Wrocław Maraton Wrocław 42,195 km Atest: tak
1017 Hojka Karol 03:45:26 420 941
1637 Sokół Michał 03:58:28 657 1495
4501 Targowicki Konrad 05:25:33 634 3827 /4757
13.09.2015 IV Novita Półmaraton Zielonogórski Zielona Góra 21,097 km Atest: tak
65 Golczak Piotr 01:25:48 31 63
427 Miller Adrian 01:46:59 181 404 /1201
13.09.2015 38. Bieg Lechitów Gniezno 21,097 km Atest: tak
350 Woźnicki Adam 01:44:06 77 328 /1431
13.09.2015 V Tarczyn Półmaraton Tarczyn 21,097 km Atest: tak
93 Stanek Bartosz 01:37:45 15 85
122 Sadowski Arkadiusz 01:40:21 41 110
359 Sadowska Iwona 02:16:51 15 68 /379
19.09.2015 Oriento Expresso Miedzichowo 25 km Orientacja
20 Hejnar Magdalena 04:37:44 3
21 Hojka Karol 04:37:48 18
22 Gamrowski Grzegorz 04:37:51 19
23 Przybylski Bartłomiej 04:43:22 20 /48
19.09.2015 1. PZU Maraton Szczeciński Szczecin 42,195 km Atest: tak
284 Wróbel Maciej 03:54:54 x 271
513 Stanek Bartosz 04:19:59 64 466 /888
19.09.2015 XIV Świebodzińska Dziesiątka Świebodzin 10 km Atest: tak
148 Malajka Józef 00:54:22 8 126
19.09.2015 Forest Run Wielkopolski Park Narodowy 50 km ULTRA
146 Pioszyk Krzysztof 06:08:25 123
20.09.2015 XXVIII Bieg Zbąskich Zbąszyń 21,097 km Atest: tak
6 Janas Roman 01:15:42 1 6
23 Golczak Piotr 01:23:36 7 19
30 Melonek Paweł 01:26:08 5 25
55 Jaśkowiak Maciej 01:30:49 12 49
62 Wojciechowski Lech 01:31:40 2 56
137 Miller Adrian 01:37:46 61 126
250 Andrys Łukasz 01:44:55 33 229
475 Malajka Józef 02:00:55 43 405
511 Bartkowiak Piotr 02:05:36 183 430
579 Jaśkowiak Joanna 02:19:38 56 115
26.09.2015 II Otuski Bieg Przełajowy
Otusz 7 km Atest: nie
1 Golczak Piotr 25:57 1 1
10 Przybysz Dorota 28:05 1 1
21 Nowak Magdalena 29:54 2 3
22 Miller Adrian 30:06 7 19 /82
27.09.2015 3 Hochland Półmaraton Doliną Samy
Kaźmierz k.Poznania
21,097 km Atest: nie
67 Stanek Bartosz 01:41:30 8
139 Cichos Barbara 01:53:32 8 11 /320
27.09.2015 Survival Race
Poznań 10 km Atest: nie
484 Szymkowiak Paweł 01:25:33 /1097
27.09.2015 II Bieg w Krainie Konwalii
Osłonin k.Wolsztyna
15 km Atest: nie
2 Golczak Piotr 59:23 x 2
34 Miller Adrian 01:11:47 33 16
57 Gamrowski Grzegorz 01:25:56 49 3
27.09.2015 II Bieg w Krainie Konwalii
Osłonin k.Wolsztyna
9 km Atest: nie
13 Grześkowiak Leszek 41:52 2 13
29 Kusiak Danuta 49:00 1 6
34 Bartkowiak Piotr 50:39 7 27
3.10.2015 V Dziesiątka Lwówecka
Lwówek 10 km Atest: nie
2 Janas Roman 35:58
27 Sadowski Arkadiusz 42:48
126 Bartkowiak Piotr 56:41
131 Sadowska Iwona 58:39 /146
3.10.2015 Parkrun Wroclaw
Wrocław 5 km Atest: nie
18 Cichos Barbara 23:16
4.10.2015 V Dycha Drzymały
Rakoniewice 10 km Atest: tak
9 Janas Roman 35:17 1
38 Golczak Piotr 37:14
90 Przybysz Dorota 39:27 1 2
117 Jaśkowiak Maciej 40:19
122 Ohly Jakub 40:30
258 Nowak Magdalena 43:32 3
277 Konkiewicz Robert 44:01
300 Miller Adrian 44:27
302 Łuczak Robert 44:29
328 Hojka Karol 45:02
397 Grześkowiak Leszek 46:10
450 Woźnicki Adam 46:59
488 Łodyga Marcin 47:36
515 Paul Marcin 48:05
601 Przybylski Bartłomiej 49:29
611 Nowacki Bartosz 49:39
657 Sokół Michał 50:27
660 Pioszyk Krzysztof 50:30
766 Szymkowiak Paweł 52:08
779 Andrys Marcin 52:19
825 Napieralska Martyna 53:13
842 Najdek Łukasz 53:31
847 Gamrowski Grzegorz 53:39
860 Brudło Beata 53:47
879 Malajka Józef 54:10
940 Mendel Maciej 55:05
965 Kusiak Danuta 55:40
1000 Jarosz Krzysztof 56:13
1012 Bartkowiak Piotr 56:23
1064 Mudry Henryk 57:42 1
1075 Bernacki Zbigniew 57:54
1103 Perz Michał 58:34
1186 Konkiewicz Katarzyna 1:00:46
1205 Hejnar Magdalena 1:01:15
1304 Roj Roman 1:05:09
11.10.2015 30. SPAR Budapest Maraton
Budapeszt 42,195 km Atest: tak
96 Golczak Piotr 02:59:06
243 Wojciechowski Lech 03:11:20 2
301 Jaśkowiak Maciej 03:15:07
422 Melonek Paweł 03:20:20
637 Konkiewicz Robert 03:28:13
1113 Wróbel Maciej 03:42:26
1996 Miller Adrian 03:59:10
327 Stępień Magdalena 04:00:23
573 Brudło Beata 04:18:44
773 Konkiewicz Katarzyna 04:31:01
1199 Jaśkowiak Joanna 05:09:12
11.10.2015 16. PKO Poznań Maraton Poznań 42,195 km Atest: tak
4700 Burmistrzak Bartosz 04:24:37 1726 4143
5533 Pioszyk Krzysztof 04:44:37 1923 4752
5821 Sokół Michał 04:57:32 2014 4965
6031 Sadowska Iwona 05:12:27 176 921
17.10.2015 III GP Powiatu Nowotomyskiego
Bolewice 5 km Atest: nie
1 Janas Roman 17:46 1 1
62 Bartkowiak Piotr 26:34 20 52
17.10.2015 Activus Run Szreniawa 10 km Atest: nie
28 Stanek Bartosz 00:45:12 7
18.10.2015 IX Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Do Gorących Źródeł Uniejów 10 km Atest: tak
88 Przybysz Dorota 00:39:14 2 9
492 Cichos Barbara 00:48:17 11 46
18.10.2015 Opalenicki Jesienny Test Coopera
Opalenica Test
1 Golczak Piotr 12:00 3,424
3 Ohly Jakub 12:00 3,26
14 Miller Adrian 12:00 6 2,997
15 Nowak Magdalena 12:00 1 2,96
32 Sadowska Iwona 12:00 1 2,283
18.10.2015 V Samsung Półmaraton
Szamotuły 21,097 km Atest: tak
363 Wróbel Maciej 01:39:59 70 328
371 Woźnicki Adam 01:40:04 72 336
636 Stanek Bartosz 01:47:21 112 568
989 Jarosz Krzysztof 01:57:02 171 832 /1352
24.10.2015 City Trail Poznań – Bieg 1 Poznań 5 km Atest: nie
63 Przybysz Dorota 00:19:16
628 Bielawny Piotr 00:25:47
25.10.2015 Bieg Kobiet Poznań 5 km Atest: nie
1 Nowak Magdalena 19:52 1 /630
25.10.2015 AMBEREXPO Półmaraton Gdańsk Gdańsk 21,097 km Atest: tak
673 Stanek Bartosz 01:39:25 94 /3249
07.11.2015 1 Rogoziński Półmaraton Przemysła II Rogoźno 21,097 km Atest: nie
253 Brudło Beata 02:07:22
08.11.2015 XI Międzynarodowy Kościański Półmaraton Kościan 21,097 km Atest: tak
12 Janas Roman 01:15:47 3
36 Golczak Piotr 01:22:53
328 Wróbel Maciej 01:38:04
420 Miller Adrian 01:40:28
852 Cichos Barbara 01:50:54 2
1003 Napieralska Martyna 01:55:19
1128 Bosacka Renata 01:58:30
1150 Najdek Łukasz 01:59:12
1235 Jarosz Krzysztof 02:03:09
08.11.2015 Bieg Coccodrillo Kościan 6,5 km Atest: nie
10 Nowak Magdalena 00:24:32 1 3
11.11.2015 5. Luboński Bieg Niepodległości Luboń 10 km Atest: tak
13 Janas Roman 00:35:19 1
75 Przybysz Dorota 00:39:42 1
158 Jaśkowiak Maciej 00:42:14
227 Wróbel Maciej 00:43:38
292 Miller Adrian 00:44:49
1483 Jaśkowiak Joanna 01:06:25
11.11.2015 III Wolsztyński Bieg Niepodległości Wolsztyn 11 km Atest: nie
64 Nowak Magdalena 00:49:47 3
153 Paul Marcin 00:55:01
210 Łodyga Marcin 00:58:24
222 Malajka Józef 00:58:59 18 197
301 Bartkowiak Piotr 01:02:49
310 Gamrowski Grzegorz 01:03:21
314 Mendel Maciej 01:03:26
361 Brudło Beata 01:06:07
11.11.2015 XXII Ogólnopolski Bieg Niepodległości „Góra” Góra 10 km Atest: nie
227 Kusiak Danuta 00:52:52 2
230 Grześkowiak Leszek 00:52:57
11.11.2015 I Gnieźnieński Bieg Niepodległości Gniezno 11 km Atest: nie
53 Woźnicki Adam 00:47:40
11.11.2015 XXVII Goleniowska Mila Niepodległości Goleniów 10 km Atest: nie
249 Stanek Bartosz 00:45:07 44
14.11.2015 City Trail Poznań – Bieg 2 Poznań 5 km Atest: nie
802 Bielawny Piotr 00:27:20
15.11.2015 I Olszak Półmaraton Poznań 21,097 km Atest: nie
59 Stanek Bartosz 01:58:32 20
22.11.2015 II Marceliński Bieg Jesienny Poznań 12 km Atest: nie
54 Woźnicki Adam 00:52:12 22 51
92 Andrys Łukasz 00:55:30 31 80
29.11.2015 II Bieg po ciacho Puszczykowo 8,5 km Atest: nie
37 Stanek Bartosz 00:35:38 15
05.12.2015 II Bieg Mikołajkowy Poznań 10 km Atest: nie
206 Andrys Łukasz 00:49:56 69 189
334 Stępień Magdalena 00:55:31 20 38
06.12.2015 Bieg Mikołajów Poznań 10,8 km Atest: nie
50 Woźnicki Adam 00:50:05 19 48
77 Andrys Łukasz 00:51:44 28 75
06.12.2015 XIII Półmaraton Świętych Mikołajów Toruń 21,097 km Atest: nie
857 Wróbel Maciej 01:48:40 193 790
06.12.2015 Bieg Mikołajowy Wrocław 10 km Atest: nie
54 Stanek Bartosz 00:43:04 17
12.12.2015 City Trail Poznań – Bieg 3 Poznań 5 km Atest: nie
83 Melonek Paweł 00:19:47
110 Przybysz Dorota 00:20:10
564 Bielawny Piotr 00:29:29
19.12.2015 3. Wigilijny Charytatywny Cross Wiecha Nowa Dąbrowa 12 km Atest: nie
14 Melonek Paweł 00:53:17 14
18 Przybysz Dorota 00:54:46 1
70 Cichos Barbara 01:05:41 8
93 Mudry Henryk 01:14:25 82
27.12.2015 XXXII Międzynarodowy Bieg Sylwestrowy Poznań 10,8 km Atest: nie
18 Melonek Paweł 00:43:03 18 18
23 Przybysz Dorota 00:43:54 1 1
319 Brudło Beata 00:57:55 31 31
27.12.2015 Parkrun Poznan #177 Poznań 5 km Atest: nie
738 Matysiak Aleksandra 00:27:58 126
31.12.2015 XII Krakowski Bieg Sylwestrowy Kraków 10 km Atest: tak
105 Stanek Bartosz 00:43:04 25 100
31.12.2015 XXXI Bieg Sylwestrowy Trzebnica 10 km Atest: nie
1204 Mendel Maciej 00:57:26 70 994

Komentarze są wyłączone.