Starty 2013

Starty Zawodników Grodziskiego klubu Biegacza w 2013r.

11.11.2013r. – XX Ogólnopolski Bieg Niepodległości – Góra 2013

Startowali

 Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas brutto

Czas netto 

 

 Danuta  Kusiak

 247

K50+/2

0:52:37

0:52:34

życiówka
 Leszek  Grześkowiak

248

M50/29

0:52:38

0:52:35

 

11.11.2013r. -  I Wolsztyński Bieg Niepodległości (11km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas 

Wiesław Daleki

2

0:41:07

Robert Łuczak

29

0:48:34

Magdalena Nowak

48

0:51:22

Robert Konkiewicz

63

0:52:52

Michał Węgrzyn

70

0:53:30

Marcin Łodyga

82

0:55:01

Karol Hojka

86

0:55:09

Patryk Bartkowiak

107

0:57:14

Beata Brudło

173

1:02:47

Maciej Mendel

176

1:03:00

Grzegorz Gamrowski

190

1:08:04

Magdalena Stępień

204

1:11:14

 

11.11.2013r. – 3. Luboński Bieg Niepodległości

Startowali

 Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas brutto

Czas netto 

 

 Paweł  Melonek

 M40/11

 0:39:52

0:39:48

życiówka
 Maciej Jaśkowiak

 M30/19

0:40:47

0:40:44

 Dorota Przybysz

 K40/1

 0:42:08

0:42:06

 Bartosz Majorczyk

 M20/47

 0:43:11

0:42:15

 Adrian Miller

 M20/12

 0:53:00

0:52:02

 Piotr Bartkowiak

 M30/279

 0:54:11

0:53:13

 

10.11.2013r. – IX Kościanski Półmaraton

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas brutto

 

Piotr Humerski

20

M18/5

1:16:34

Roman Janas

30

M40/5

1:18:07

Rafał Grabski

58

M18/12

 1:22:14

Dorota Przybysz

114

K45/1

1:27:39

Konrak Targowicki

194

M18/38

1:32:35

Adrian Miller

311

M18/60

1:37:06

Maciej Wróbel

413

M18/83

1:40:00

życiówka
Krzysztof Szkoda

 570

M18/113

1:44:38

Andrzej Piwosz

 790

M50/48

1:51:32

Łukasz Kucharzewski

 858

M18/29

 1:53:53

Martyna Napieralska

1146

K18/70

2:04:30

Magdalena Hejnar

1303

K18/90

2:24:15

debiut

 

02.11.2013r. – GP Poznania z Biegiem Natury (5km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas brutto

Czas netto

Rafał Grabski

17

M16/14

0:17:40

0:17:38

 

27.10.2013r. -  XXXI Maraton Toruński

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas

Jacek Flak-Marcinkowski

27

M45/3

2:57:25

 

27.10.2013r. -  Biegaj z MAPĄ – II Klubowy bieg na Orientację

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Czas

Karol Hojka

5

1:21:04

Robert Konkiewicz

6

1:21:13

Rafał Grabski

9

1:29:10

Grzegorz Gamrowski

14

1:42:47

Piotr Bartkowiak

15

1:42:49

Magdalena Hejnar

17

1:45:26

Barbara Cichos

21

1:47:30

Bartłomiej Przybylski

29

2:53:34

Katarzyna Konkiewicz

37

3:02:51

 

27.10.2013r. -  Maraton Nocna Ściema

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Czas netto

Bartosz Stanek

109

4:17:32

 

23.10.2013r. – Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski w LA

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Dystans

Czas    

Rafał Grabski

14

2000m

0:6:34

 

20.10.2013r. – Test Coopera – Opalenica

Startowali

Imię Nazwisko Dystans M-ce
Rafał Grabski

3280m

1

 

20.10.2013r. -  VII Bieg do Gorących Źródeł Uniejów

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas netto

Bartosz Stanek

166

M20/28

0:42:21

Marcin Łodyga

264

M30/95

0:44:41

Michał Sokół

307

M30/111

0:45:32

Michał Węgrzyn

312

M30/114

0:45:35

Barbara Cichos

654

K40/9

0:51:27

Martyna Napierała

783

K20/32

0:54:28

Bartosz Majorczyk

784

M40/182

0:54:28

Magdalena Nowak

785

K20/33

0:54:28

Krzysztof Szkoda

788

M20/125

0:54:29

Danuta Kusiak

847

K50/4

0:55:48

Leszek Grześkowiak

855

M50/69

0:55:58

Katarzyna Konkiewicz

1035

K30/77

1:03:38

Magdalena Hejnar

1080

K20/56

1:07:53

 

20.10.2013r. – III Samsung półmaraton Szamotuły

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas netto

Konrad Targowicki

124

M20/34

1:32:24

Krzysztof Krawczyk

154

M40/34

1:34;25

życiówka
Adrian Miller

190

M20/45

1:35:47

 

13.10.2013r. – 14. Poznań Maraton

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas brutto

Czas netto
Dorota Przybysz

201

K45/1

3:05:15

3:05:03

Paweł Melonek

352

M45/30

3:14:09

3:13:53

debiut
Tomasz Chełkowski

512

M45/40

3:19:45

3:19:31

Krzysztof Szkoda

2764

M18/512

4:00:49

3:58:28

debiut
Maciej Wróbel

2769

M18/513

4:00:51

3:58:30

debiut
Marcin Paul

4857

M30/1759

4:45:37

4:41:14

debiut
Zbigniew Bernacki

5255

M60/107

5:01:37

4:57:50

 

12.10.2013r. – Sobótczańska Dziesiątka – Run Masters

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas netto

Bartosz Stanek

72

M25/13

0:43:37

 

06.10.2013r. – III Dycha Drzymały

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas Netto

Piotr Humerski

13

M20/8

0:34:12

Wiesław Daleki

26

M30/9

0:35:26

Bartosz Majorczyk

139

M20/51

0:39:34

Maciej Chojnacki

141

M20/52

0:39:35

Konrad Targowicki

173

M20/59

0:40:18

Robert Piwosz

209

M20/69

0:41:29

Robert Konkiewicz

305

M40/51

0:43:27

Michał Węgrzyn

311

M30/134

0:43:32

życiówka
Dorota Przybysz

321

K40/3

0:43:40

Robert Łuczak

338

M30/147

0:43:55

Karol Hojka

343

M30/154

0:44:06

Marcin Łodyga

362

M30/160

0:44:13

Krzysztof Szkoda

491

M20/122

0:46:08

Bartłomiej Przybylski

522

M30/228

0:46:37

Patryk Bartkowiak

524

M20/126

0:46:40

Magdalena Nowak

587

K20/9

0:47:47

życiówka

Andrzej Piwosz

655

M50/37

0:48:42

Grzegorz Gamrowski

669

M50/40

0:48:50

Barbara Cichos

719

K40/14

0:49:33

Zbigniew Bernacki

891

M60/11

0:53:08

Leszek Grześkowiak

904

M50/63

0:53:19

Danuta Kusiak

905

K50/4

0:53:20

Adrian Miller

927

M20/186

0:53:49

Martyna Napieralska

938

K20/27

0:54:04

Maciej Mendel

1040

M40/178

0:57:05

Rafał Grabski

1081

M20/207

0:57:57

Maciej Jaśkowiak

1084

M30/

0:58:11

Roman Roj

1102

M50/81

0:58:45

Paweł Melonek

1145

M40/189

1:00:53

Katarzyna Konkiewicz 1165 K30/113

1:02:01

Michał Perz

1204

M30/410

1:05:29

Magdalena Hejnar

1217

K20/56

1:07:06

Michal Sokół

1235

M30/416

1:09:54

 

05.10.2013r. – III Dziesiątka Lwówecka

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas     

Piotr Humerski

1

M16+/1…

0:34:17

Roman Janas

2

M30+/1

0:36:25

Rafał Grabski

5

M16+/2

0:37:40

Jacek Flak-Marcinkowski

7

M30+/3

0:37:47

Tomasz Chełkowski

12

M30+/7

0:40:03

Adrian Miller

35

M16+1

0:42:50

Grzegorz Gamrowski

71

M50+/7

0:47:23

 

29.09.2013r. – BMW 40.Berlin Marathon

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas brutto

Czas netto
Roman Janas

2:54:15

2:52:59

życiówka
Wiesław Daleki

3:04:40

3:04:33

Maciej Jaśkowiak

3:14:25

3:12:28

życiówka
Robert Łuczak

3:20:22

3:17:48

Krzysztof Krawczyk

3:24:43

3:22:09

życiówka
Dorota Przybysz

3:40:25

3:38:42

 

29.09.2013r. – 35. PZU Maraton Warszawsk

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas brutto

Czas netto
Robert Konkiewicz

2922

3:56:06

3:51:25

życiówka
Karol Hojka

3182

3:58:57

3:54:17

debiut
Katarzyna Konkiewicz

7944

5:17:00

5:03:34

 

22.09.2013r. – XXVI Bieg Zbąskich VII Półmaraton

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas brutto

Czas netto
Piotr Humerski

6

M18/5

1:15:03

1:15:03

Jacek Flak-Marcinkowski

16

M40/2

1:21:51

1::21:48

Roman Janas

19

M40/3

1:22:43

1:22:40

Rafał Grabski

22

M18/8

1:23:17

1:23:17

Paweł Melonek

55

M40/12

1:29:03

1:28:54

Konrad Targowicki

76

M18/7

1:31:43

1:31:41

Marcin Łodyga

279

M30/114

1:45:21

1:44:45

Magdalena Nowak

296

K18/13

1:46:26

1:45:49

życiówka
Piotr Bartkowiak

596

M30/205

2:08:19

2:07:27

 

21.09.2013r. – I Kleszczewska Szybka Piątka 

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas netto

Bartosz Majorczyk

3

M20/3

0:17:11

 

15.09.2013r. – II Zielonogórski Półmaraton

Startowali

Imię Nazwisko M-ce Kat.

Czas netto

Wiesław Daleki

16

M30/8

1:23:44

Renata Bosacka

612

K40/10

2:06:22

Adrian Miller

619

M20/14

2:06:52

Łukasz Kucharzewski

639

M20/14

2:08:33

 

15.09.2013r. – XXXI Wrocław Maraton

Startowali

Imię Nazwisko M-ce Kat.

Czas netto

 
Konrad Targowicki

189

3:12:49

życiówka

Robert Łuczak

199

3:13:14

życiówka

Katarzyna Konkiewicz

3113

4:55:17

 

14.09.2013r. – II Oriento Expresso (Rajd na orientację)

Startowali

TP 25 SOLO

Imię Nazwisko M-ce

Czas

Michał Sokół

10

3:14:15

Karol Hojka

22

4:12:43

Grzegorz Gamrowski

23

4:13:00

Bartłomiej Przybylski

24

4:13:10

Piotr Bartkowiak

31

4:27:05

Magdalena Hejnar

37

5:07:12

Marcin Łodyga

57

6:40:31

TP 50 SOLO

Imię Nazwisko

M-ce

Czas

Barbara Cichos 14

9:15:02

 

14.09.2013r. – Nowotomyski Test Coopera

Startowali

Imię Nazwisko Dystans M-ce
Jacek Flak-Marcinkowski

3306m

2

Adrian Miller

3091m

8

Michał Węgrzyn

3008m

10

 

30.08-01.09.2013r. – CCC (Courmayeur Champex Chamonix)

czyli tzw. „małe UTMB”, przez Włochy, Szwajcarię i Francję, dookoła Mt Blanc
101 km, suma przewyższeń w górę 6100 m

Startowali

Imię Nazwisko M-ce Kat.

Czas

Beata Brudło

739

23:28:20

 

08.09.2013r. – Festiwal Biegowy Krynica (Karol Maraton)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas brutto

Czas netto
Konrad Targowicki

80

M18/12

3:31:15

3:31:10

życiówka
Krzysztof Krawczyk

145

M40/33

3:44:46

3:44:50

 

08.09.2013r. – Wyścig po Uśmiech Tor Poznań (8,166 km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce Kat.

Czas brutto

Czas netto
Jacek Flak-Marcinkowski

5

M35/2

0:30:46

0:30:46

Piotr Bartkowiak

61

M35/18

0:40:47

0:40:46

Danuta Kusiak

87

K50+/1

0:43:35

0:43:34

Leszek Grześkowiak

88

M50+/6

0:43:35

0:43:34

 

08.09.2013r. – 23 Międzynarodowy Półmaraton PHILIPS`a

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas netto
Piotr Humerski

28

1:16:56

 

07.09.2013r. – XXVIII Nocny Bieg Bachusa Zielona Góra

Startowali

Imię Nazwisko

Kat.

Czas brutto

Czas netto
Wiesław Daleki M30/2

0:35:17

0:35:16

Roman Janas M40/4

0:35:58

0:35:46

Dorota Przybysz K40/1

0:40:05

0:40:00

Pawel Melonek M40/17

0:40:43

0:40:38

Adrian Miller M20/27

0:42:45

0:42:40

Grzegorz Gamrowski M50/22

0:48:23

0:48:18

 

31.08.2013r. – III Chyża Dziesiątka

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Czas brutto

Czas netto
Piotr Humerski

3

0:34:01

0:34:00

życiówka
Wiesław Daleki

7

0:35:27

0:35:25

Roman Janas

11

0:35:54

0:35:53

Rafał Grabski

20

0:37:30

0:37:28

Jacek Flak-Marcinkowski

32

0:38:34

0:38:31

Maciej Jaśkowiak

36

0:38:51

0:38:47

życiówka
Robert Łuczak

38

0:38:59

0:38:54

życiówka
Dorota Przybysz

53

0:40:57

0:40:49

Krzysztof Krawczyk

76

0:40:57

0:40:49

życiówka
Adrian Miller

91

0:41:52

0:41:44

Michał Węgrzyn

155

0:44:15

0:43:40

życiówka
Karol Hojka

177

0:44:50

0:44:14

Robert Konkiewicz

179

0:44:55

0:44:18

Maciej Wróbel

197

0:45:23

0:45:09

Patryk Bartkowiak

218

0:46:05

0:45:18

życiówka
Marcin Łodyga

223

0:46:13

0:46:02

Michał Sokół

243

0:46:35

0:46:06

Bartłomiej Przybylski

273

0:47:18

0:46:43

Krzysztof Szkoda

305

0:48:17

0:47:37

Grzegorz Gamrowski

306

0:48:18

0:48;07

Barbara Cichos

332

0:49:20

0:48:42

życiówka
Piotr Bartkowiak

477

0:53:13

0:52:26

Marcin Paul

493

0:54:00

0:52:45

Danuta Kusiak

497

0:54:12

0:54:03

Martyna Napieralska

565

0:56:17

0:55:37

życiówka
Renata Bosacka

570

0:56:31

0:56:12

Roman Roj

684

1:00:56

1:00:12

Katarzyna Konkiewicz

715

1:03:28

1:02:14

 

18.08.2013r. – XXVII Bieg Przyjaźni – Widziszewo k. Kościana (10km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas

Adrian Miller

27

M20/7

0:44:39

Andrzej Piwosz

75

M50/8

0:56:22

 

18.08.2013r. – XXVII Bieg Przyjaźni – Widziszewo k. Kościana (5km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas

Magdalena Nowak

8

K20/3

0:22:20

życiówka
Leszek Grześkowiak

17

0:26:41

Danuta Kusiak

18

K40+/4

0:26:42

 

17.08.2013r. – PolskaMan Triathlon Wolsztyn średni ( 1,9/90/21,1 )

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Pływanie

Rower

Bieg

Wynik

Bartoszcz Burmistrzak

27

M30/15

0:45:03

2:54:47

2:24:59

6:08:39

Wiesław Daleki

29

M30/16

0:55:09

2:51:51

2:25:07

6:16:43

 

17.08.2013r. – PolskaMan Triathlon Wolsztyn krótki ( 1,5/30/10 )

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Pływanie

Rower

Bieg

Wynik

Marcin Łodyga

20

M30/10

0:43:02

0:56:13

0:43:14

2:27:33

 

17.08.2013r. – IV Koleżeński Sporting Maraton – Leszno (42,195km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas

Jacek Flak-Marcinkowski

5

M40/1

3:08:03

 

17.08.2013r. – IV Koleżeński Sporting Maraton – Leszno (21,097km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas

 
Maciej Jaśkowiak

8

1:28:10

życiówka

Robert Łuczak

9

1:28:38

 

15.08.2013r. – 22. Bieg im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Kobylin

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas

Dorota Przybysz

37

K50/1

1:00:29

Konrad Targowicki

47

1:01:47

życiówka
Karol Hojka

127

1:09:52

życiówka
Adrian Miller

147

1:12:29

Magdalena Nowak

148

1:12:29

życiówka
Grzegorz Gamrowski

175

1:15:19

Andrzej Piwosz

177

1:15:56

Danuta Kusiak

227

K51/3

1:24:11

życiówka

 

11.08.2013r. – VI Bieg Leśno-Plażowy Ustecka Dziesiątka z Hakiem

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas
Renata Bosacka

187

24

1:03:01

 

11.08.2013r. – I Puszczykowska Impreza na Orientację (10km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Czas

Michał Sokół

1

1:02:53

 

10.08.2013r. – Ultramaraton Chudy Wawrzyniec (53km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Czas brutto

Czas netto
Beata Brudło

219

8:49:56

0:49:03

 

04.08.2013r. – XXII Bieg Opalińskich (10km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas

Piotr Humerski

1

M20/1

0;34:51

Roman Janas

9

M40/3

0:36:35

Rafał Grabski

16

M20/7

0:37:15

Jacek Flak-Marcinkowski

24

M40/4

0:38:23

Robert Łuczak

34

M30/9

0:40:01

Maciej Jaśkowiak

35

M30/10

0:40:04

życiówka
Dorota Przybysz

42

K46+/1

0:40:42

Adrian Miller

61

M20/21

0:42:54

Krzysztof Krawczyk

80

M40/12

0:44:07

Robert Konkiewicz

88

M40/15

0:44:44

Bartłomiej Przybylski

140

M30/35

0:47:57

Andrzej Piwosz

163

M50/15

0:49:15

Grzegorz Gamrowski

170

M50/16

0:49:29

Barbara Cichos

175

K46+/2

0:49:49

życiówka
Marcin Paul

185

M30/47

0:50:28

Piotr Bartkowiak

220

M30/58

0:52:20

Danuta Kusiak

261

K46+/4

0:55:15

Beata Brudło

325

K31/32

1:05:14

 

28.07.2013r. – 3. Wałecki Bieg Filmowy – Wałcz (10km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas brutto

Czas netto
Roman Janas

20

M40/3

0:38:17

0:38:15

 

27.07.2013r. – Pogoń za Wilkiem (10km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas brutto

Czas netto
Piotr Bartkowiak M25/87

0:56:04

0:55:44

 

20.07.2013r. – Pętla Krosowa Grodziskiego klubu Biegacza (6,3km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Wynik

Piotr Humerski

1

0:24:19

Rafał Grabski

3

0:25:13

Robert Łuczak

5

0:25:31

Piotr Łączyński

6

0:25:41

Maciej Jaśkowiak

13

0:26:50

Dorota Przybysz

20

0:27:35

Robert Piwosz

21

0:27:37

Adrian Miller

22

0:27:45

Karol Hojka

24

0:27:57

Robert Konkiewicz

27

0:28:31

Bartłomiej Przybylski

32

0:29:38

Michał Węgrzyn

33

0:29:50

Maciej Wróbel

37

0:30:07

Patryk Bartkowiak

41

0:31:01

Magdalena Nowak

44

0:31:28

Grzegorz Gamrowski

51

0:32:51

Andrzej Piwosz

52

0:32:53

Barbara Cichos

53

0:33:15

Piotr Bartkowiak

54

0:33:27

Danuta Kusiak

67

0:37:04

Martyna Napierała

72

0:37:54

Krzysztof Jarosz

73

0:38:01

Maciej Mendel

84

0:40:16

Katarzyna Konkiewicz

94

0:42:15

Krzysztof Szkoda

104

0:54:50

 

14.07.2013r. – XXXII Bieg o Złoty Kłos – Kołaczkowo (10km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas brutto

Czas netto
Roman Janas

12

M40/2

0:36:59

0:36:57

 

07.07.2013r. – XXIII Bieg po Plaży Jarosławiec (15km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas brutto

Czas netto
Bartosz Majorczyk

12

M20/6

0:56:09

0:56:09

Rafał Grabski

43

M20/12

1:02:37

1:02:35

Robert Konkiewicz

260

M40/52

1:16:54

1:16:34

Michał Sokół

261

M30/108

1:16:54

1:16:35

Krzysztof Szkoda

363

M20/57

1:22:16

1:21:55

Michał Węgrzyn

365

M30/139

1:22:17

1:21:56

Magdalena Nowak

436

K20/15

1:25:16

1:24:26

Grzegorz Gamrowski

582

M50/72

1:35:50

1:35:31

Danuta Kusiak

601

K50/5

1:36:51

1:36:35

Maciej Wróbel

657

M20/92

1:43:48

1:43:27

Katarzyna Konkiewicz

664

K30/39

1:46:05

1:45:00

Martyna Napieralska

681

K20/33

1:48:44

1:48:25

 

06.07.2013r. – XI Bieg 12 Mostów – Sławno (7km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas

Bartosz Majorczyk

6

0:23:50

Piotr Humerski

7

0:24:07

Rafał Grabski

34

0:27:34

Michał Sokół

63

0:30:02

Robert Konkiewicz

68

0:30:37

Michał Węgrzyn

77

0:31:09

Krzysztof Szkoda

90

0:31:57

Grzegorz Gamrowski

112

0:33:54

Magdalena Nowak

114

0:34:10

Danuta Kusiak

135

0:39:30

Katarzyna Konkiewicz

143

0:42:11

 

30.06.2013r. – III Stęszewski Bieg Przełajowy (10km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas brutto

Czas netto
Piotr Humerski

2

M20/2

0:35:48

0:35:48

Maciej Jaśkowiak

21

M30/11

0:41:35

0:41:35

Michał Sokół

42

M30/19

0:44:08

0:44:08

Adrian Miller

123

M20/43

0:50:24

0:50:24

Beata Brudło

161

K30/9

0:53;10

0:53:10

Piotr Bartkowiak

226

M30/75

0:57:25

0:57:25

Krzysztof Jarosz

244

M20/61

0:59:03

0:59:03

 

30.06.2013r. – III Cross Zielonogórski „Parszywa Dwunastka”

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas brutto

Czas netto
Wiesław Daleki

6

M30/3

0:44:11

0:44:11

Łukasz Kucharzewski

265

M20/62

1:07:24

1:07:01

 

23.06.2013r. – XII Świebodzińska Dziesiątka

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas brutto

Czas netto
Wiesław Daleki

16

M30/4

0:35:43

0:35:42

Roman Janas

21

M40/3

0:37:02

0:37:02

 

22.06.2013r. – I Sucholeska Dziesiątka Fightera

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas brutto

Czas netto
Wiesław Daleki

3

M30/3

0:35:58

0:35:58

 

22.06.2013r. – VII Bieg o Błękitną Wstęgę – Stargard Szczeciński (10km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas brutto

Czas netto
Bartosz Majorczyk

4

M20/4

0:33:08

0:33:07

Rafał Grabski

30

M20/12

0:37:47

0:37:45

Maciej Chojnacki

59

M20/19

0:39:26

0:39:16

 

15.06.2013r. – Bieg z Koroną Bukowiec (15km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas brutto

Czas netto
Bartosz Majorczyk

1

M20/1

0:58:14

0:58;14

Jacek Flak-Marcinkowski

4

M40/1

1:00:08

1:00:08

Adrian Miller

15

M20/6

1:08:24

1:08:24

Beata Brudło K30/4

1:24:39

1:24:37

Piotr Bartkowiak

68

M30/20

1:42:52

1:42:46

 

09.06.2013r. – VII PGNiG Grodziski Półmaraton Słowaka

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas Netto

Bartosz Majorczyk

6

M18/2

1:14:17

Piotr Humerski

7

M18/3

1:16:08

Wiesław Daleki

16

M30/1

1:19:21

Roman Janas

40

M40/5

1:25:17

Dorota Przybysz

77

K45/1

1:28:25

Tomasz Chełkowski

95

M45/8

1:29:36

Robert Łucza

107

M35:23

1:30:34

Maciej Jaśkowiak

146

M35/38

1:33:24

Robert Piwosz

156

M25/18

1:34:01

Michał Sokół

203

M30/38

1:36:02

Maciej Chojnacki

250

M18/18

1:37:38

Krzysztof Krawczyk

259

M45/20

1:38:01

Adrian Miller

266

M25/27

1:38:13

Robert Konkiewicz

452

M40/65

1:44:07

Krzysztof Szkoda

624

M25/68

1:47:14

Karol Hojka

796

M30/154

1:51:29

Michał Węgrzyn

797

M35/166

1:51:31

Michał Perz

941

M30/180

1:54:53

Magdalena Nowak

949

K18/7

1:55:04

Maciej Łodyga

952

M30/183

1:55:05

Bartłomiej Przybylski

1061

M30/208

1:57:24

Barbara Cichos

1069

K45/7

1:57:33

Łukasz Kucharzewski

1093

M25/114

1:57:50

Maciej Wróbel

1207

M18/67

1:59:57

Beata Brudło

1274

K35/22

2:02:32

Zbigniew Bernacki

1359

M60/25

2:05:02

Andrzej Piwosz

1417

M5093

2:06:52

Grzegorz Gamrowski

1435

M55/45

2:07:21

Marcin Paul

1438

M35/285

2:07:24

Renata Bosacka 1469 K45/12

2:08:34

Patryk Bartkowiak

1588

M18/77

2:12:11

Martyna Napieralska

1649

K25/49

2:14:05

Katarzyna Konkiewicz

1727

K35/53

2:17:28

Maciej Mendel

1880

M45/148

2:25:46

Włodzimierz Śledź

1987

M60/45

2:37:48

Piotr Bartkowiak

2018

M35:365

2:45:12

.

08.06.2013r. – 2 Śrem Półmaraton

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas Brutto

Czas Netto  
Jacek Flak-Marcinkowski

21

M40/3

1:24:11

1:24:11

.

06-08.06.2013r. – Akademickie Mistrzostwa Polski – Łódź

Startowali

07.06.2013  Dystans 1500 m
Imię Nazwisko M-ce

M-ce w typach uczelni

Czas

Rafał Grabski

89

21

4:43:47

08.06.2013  Dystans 3000 m
Rafał Grabski

68

17

10:06:18

Dystans 4X400 m
UE Poznań miejsce 35. (10.) czas: 3:55.61 (biegłem na 3. zmianie)
Drużynowo 5. miejsce w typach uczelni

 

02.06.2013r. – XVII Mistrzostwa Polski Weteranów w Półmaratonie

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas Brutto

Czas Netto  
Jacek Flak-Marcinkowski

16

M45/6

1:21:43

1:21:41

 

02.06.2013r. – II Wolsztyńska Dziesiątka

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas Netto

 
Bartosz Majorczyk

2

M20/2

0:33:23

Wiesław Daleki

5

M30/2

0:34:21

Dorota Przybysz

31

K40/1

0:39:08

Robert Łuczak

36

M30/15

0:39:26

Maciej Jaśkowiak

51

M30/21

0:40:17

Robert Piwosz

62

M20/18

0:41:13

życiówka

Krzysztof Krawczyk

80

M40/18

0:41:55

Adrian Miller

87

M20/21

0:42:07

Michał Sokół

88

M30/37

0:42:08

Robert Konkiewicz

112

M40/27

0:43:24

Maciej Wróbel

150

M20/31

0:44:35

życiówka

Marcin Łodyga

156

M30/65

0:44:45

Michał Węgrzyn

170

M30/72

0:44:56

życiówka

Karol Hojka

221

M30/89

0:46:27

Krzysztof Szkoda

255

M20/53

0:47:47

Bartłomiej Przybylski

280

M30/112

0:48:17

Michał Perz

296

M30/120

0:48:55

Andrzej Piwosz

304

M50/24

0:49:13

Patryk Bartkowiak

327

M20/68

0:49:39

Grzegorz Gamrowski

333

M50/27

0:49:44

Magdalena Nowak

339

K20/7

0:49:50

Zbigniew Bernacki

398

M60/5

0:51:14

Barbara Cichos

433

K40/9

0:52:04

Renata Bosacka

451

K40/12

0:52:24

Danuta Kusiak

497

K50/1

0:54:33

Martyna Napieralska

561

K20/24

0:56:45

Maciej Mendel

606

M40/107

0:59:19

Katarzyna Konkiewicz

617

K30/56

1:00:09

Piotr Bartkowiak

657

M30/216

1:02:39

 

31.05.2013r. – X Bieg Rzeźnika – Komańcza-Ustrzyki Górne (77km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Czas 

Beata Brudło

15:27:00

 

26.05.2013r. – III Bieg o Koronę Księżnej Dąbrówki (10km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas brutto

Czas netto
Jacek Flak-Marcinkowski

4

1

0:37:43

0:37:42

Piotr Bartkowiak

287

155

1:02:44

1:02:28

 

26.05.2013r. – I Kurdeszowska (Za)Dyszka – Kostrzyn

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas brutto

Czas netto
Piotr Humerski

3

M18/3

0:34:41

0:34:41

 

25.05.2013r. – II Piętnastka im. Macieja Frankiewicza (15km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas brutto

Czas netto
Tomasz Chełkowski

4

M45/2

1:02:16

1:02:14

 

24.05.2013r. – Spartakiada Skarbowców – Gorzów Wlkp. (3km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas brutto

Czas netto
Robert Łuczak

3

1

 

18.05.2013r. – III Dziesiątka Fiedlerowska Bolewice k. Nowego Tomyśla

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas brutto

Czas netto
Piotr Humerski

1

M20/1

0:35:58

0:35:58

Roman Janas

2

M30/1

0:37:01

0:37:01

Rafał Grabski

4

M20/2

0:38:22

0:38:22

Jacek Flak-Marcinkowski

3

M30/3

0:38:48

0:38:41

Adrian Miller

23

M20/8

0:43:10

0:43:10

Andrzej Piwosz

58

M50/9

0:50:15

0:50:12

Michał Węgrzyn

113

M30/49

0:58:12

0:57:59

Katarzyna Konkiewicz

116

K30/14

1:00:57

1:00:45

Piotr Bartkowiak

121

M30/52

1:02:22

1:02:13

 

14.05.2013r. – Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski w LA (3000m)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Czas

Rafał Grabski

7

0:10:42

 

11.05.2013r. – Volkswagen Prague Marathon

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas netto

Maciej Jaśkowiak

3:21:49

Lech Wojciechowski M60/6

3:25:17

Krzysztof Krawczyk

3:33:15

życiówka

 

12.05.2013r. – III Dusznicki Bieg Przełajowy (5,7km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas

Bartosz Majorczyk

3

0:19:42

Jacek Flak-Marcinkowski

11

0:21:51

Marcin Paul

28

0:25:51

Grzegorz Gamrowski

41

0:28:29

Beata Brudło

43

0:28:55

Danuta Kusiak

61

0:30:50

 

12.05.2013r. – II 10-tka Chevrolet Szpot Swarzędz

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas

Bartosz Majorczyk

10

M20/7

0:33:17

Wiesław Daleki

14

M30/7

0:33:58

życiówka
Dorota Przybysz

76

K45/1

0:38:34

Michał Sokół

206

M30/81

0:42:02

Robert Konkiewicz

235

M40/35

0:42:38

życiówka
Grzegorz Gamrowski

740

M55/29

0:49:08

Adrian Miller

1025

M20/230

0:52:25

Renata Bosacka

1027

K45/10

0:52:27

Krzysztof Jarosz

1211

M20/250

0:55:27

życiówka
Katarzyna Konkiewicz

1357

K30/101

0:58:19

Roman Roj

1391

M55/44

0:58:56

życiówka

 

05.05.2013r. – XXX Pszczewska Dwudziestka

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas brutto

Czas netto

Wiesław Daleki

7

M30/5

1:19:48

1:19:48

Jacek Flak-Marcinkowski

16

M40/1

1:24:45

1:24:45

Marcin Łodyga

132

M30/51

1:54:29

1:54:25

Magdalena Nowak

133

K16/5

1:54:29

1:54:25

życiówka

 

03.05.2013r. – XVI Bieg Samorządowy – Łubianka (15km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas

Roman Janas

6

M40/1

0:55:33

życiówka

 

03.05.2013r. – Bieg górski w Szczawnicy – Wielka Prehyba (42,2)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Czas

Beata Brudło

104

7:32:50

 

03.05.2013r. – I Półmaraton Jeleniogórski

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas

Dorota Przybysz

43

K40/1

1:24:03

 

03.05.2013r. – XXI Bieg Konstytucji Zbąszynek k.Zielonej Góry (5,3km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas

Wiesław Daleki

7

2

0:17:11

Danuta Kusiak

72

4

0:27:20

 

03.05.2013r. – XXII Bieg im.Jana Kilińskiego Trzemeszno (21,097)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas brutto

Czas netto
Piotr Humerski

3

M18/2

1:14:33

1:14:33

 

01.05.2013r. -  ProTouch Interrun – Poznań (10km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Czas brutto

Czas netto
Maciej Jaśkowiak

8

0:41:22

0:41:15

 

28.04.2013r. – Bieg Papieski Oborniki k.Poznania (10km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas brutto

Czas netto
Jacek Flak-Marcinkowski

10

M40/3

0:38:01

0:38:00

 

28.04.2013r. – 12. Cracovia Maraton

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas brutto

Piotr Humerski

11

M18/4

2:44:13

życiówka
Robert Łuczak

580

M30/219

3:26:07

Michał Sokół

1418

M30/528

3:46:15

Robert Piwosz

1469

M18/275

3:47:28

życiówka
Robert Konkiewicz

1815

M40/496

3:53:48

życiówka
Marcin Łodyga

2118

M30/763

3:58:27

życiówka
Andrzej Piwosz

2597

M50/267

4:09:06

życiówka
Beata Brudło

3378

K30/125

4:27:20

Katarzyna Konkiewicz

3603

K30/144

4:35:42

debiut
Grzegorz Gamrowski

3623

M50/373

4:36:30

 

28.04.2013r. – XXX Bieg Kosynierów Września (10km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas brutto

Czas netto

Bartosz Majorczyk

7

M20/5

0:33:21

0:33:21

Wiesław Daleki

11

M30/4

0:34:08

0:34:07

Dorota Przybysz

51

K40/2

0:38:41

0:38:40

Danuta Kusiak

450

K50/7

0:53:36

0:53:31

.

27.04.2013r. – Test Coopera Opalenica

Startowali

Imię Nazwisko Dystans M-ce
Rafał Grabski

3400m

1

Danuta Kusiak

2380

20

 

21.04.2013r. – Orlen Warsaw Marathon

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas brutto

Czas netto

Maciej Jaśkowiak

601

234

3:25:24

3:24:59

Krzysztof krawczyk

1300

365

3:44:13

3:43:48

 

21.04.2013r. – Olęderski Festiwal Biegowy Boruja Kościelna k. N.Tomyśla

Startowali

Maraton

Imię Nazwisko M-ce

Czas brutto

Czas netto

Jacek Flak-Marcinkowski

1

3:13:31

3:13:26

Półmaraton

Imię Nazwisko M-ce Czas brutto Czas netto
Roman Janas

2

1:22:51

1:22:50

Tomasz Chełkowski

13

1:31:14

1:31:08

Robert Konkiewicz

29

1:37:14

1:37:04

życiówka
Michał Węgrzyn

36

1:39:41

1:39:31

życiówka
Krzysztof Szkoda

68

1:47:33

1:47:07

Łukasz Kucharzewski

95

1:52:50

1:52:25

życiówka
Beata Brudło

132

1:59:57

1:59:38

Barbara Cichos

144

2:05:16

2:04:57

Maciej Mendel

168

2:14:48

2:14:31

Katarzyna Konkiewicz

169

2:15:00

2:14:31

życiówka
Martyna Napieralska

170

2:14:57

2:14:36

Piotr Bartkowiak

199

2:26:00

2:25:40

Drużynowo 1 miejsce

 

21.04.2013r. – Ekonomiczna Piątka – Poznań

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Czas 

Rafał Grabski

10

0:17:33,

 

13.04.2013r. – XI Bieg Europejski – Gniezno (10km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas brutto

Czas netto

Roman Roj

790

M50/91

1:00:45

1:00:20

 

13.04.2013r. – XI Półmaraton Przytok

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas brutto

Czas netto

Łukasz Kucharzewski

245

M20/41

2:00:11

1;59:37

 

13.04.2013r. – II Nowotomyski test Coopera

Startowali

Imię Nazwisko Dystans M-ce

M-ce w Kat.

Piotr Humerski

3660m

1

1

Rafał Grabski

3381m

2

2

Adrian Miller

3130m

8

6

.

11.04.2013r. – Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski III rzut (3,3km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Czas

Rafał Grabski

16

0:11:23

 

07.04.2013r. – 28. Bieg Sokoła – Bukówiec Górny (15km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas brutto

Wiesław Daleki

11

M30/2

0:53:57

Roman Janas

31

M40/7

0:58:02

Jacek Flak-Marcinkowski

41

M40/11

0:59:57

Michał Sokół

90

M30/30

1:06:47

Andrzej Piwosz

177

M50/22

1:14:16

Zbigniew Bernacki

269

M60/15

1:21:06

życiówka

 

07.04.2013r. – 6. Poznań Półmaraton

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas brutto

Czas netto

Piotr Humerski

7

M18/5

1:13:23

1:13:23

życiówka
Rafał Grabski

45

M18/23

1:20:45

1:20:44

życiówka
Robert Łuczak

297

M30/119

1:29:53

1:29:41

Tomasz Chełkowski

332

M45/18

1:30:51

1:30:38

Lech Wojciechowski

452

M60/2

1:33:42

1:33:30

Maciej Chojnacki

503

M18/181

1:34:35

1:34:28

Adrian Miller

636

M18/231

1:36:28

1:36:25

Krzysztof Krawczyk

676

M45/40

1:37:04

1:36:52

życiówka
Krzysztof Szkoda

1489

M18/743

1:45:45

1:43:57

Maciej Wróbel

2062

M18/665

1:50:28

1:49:21

życiówka
Adam Klimczak 2166 M18/681

1:51:19

1:50:13

Magdalena Nowak 3575 K18/186

2:02:11

1:59:23

Marcin Łodyga 3588 M30/1262

2:02:15

1:59:27

Barbara Cichos 3758 K45/17

2:03:58

2:01:58

Martyna Napieralska 4016 K18/239

2:06:36

2:04:06

Dorota Kostańska 4500 K18/315

2:12:41

2:11:03

Maciej Jaśkowiak 5365 M30/1767

2:26:03

2:25:37

 

07.04.2013r. – 40. Maraton Dębno

Startowali

Imię Nazwisko M-ce Czas brutto Czas netto
Beata Brudło

841

4:12:38

4:11:31

życiówka

.

06.04.2013r. – Akademickie Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych Łódź (4,5km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Czas brutto

Rafał Grabski

105

0:18:53

 

01.04.2013r. – I Bieg do Pustego Grobu – Nowa Sól (10 km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas brutto Czas netto
Robert Konkiewicz

66

M40/15

0:43:57

0:43:43

Karol Hojka

98

M30/36

0:46:02

0:45:50

Michał Węgrzyn

105

M30/39

0:46:20

0:46:08

Maciej Wróbel

122

M20/29

0:47:33

0:47:23

Krzysztof Szkoda

139

M20/34

0:48:36

0:48:26

Jakub Golczak

209

M30/73

0:52:29

0:52:14

życiówka
Grzegorz Gamrowski

211

M50/30

0:52:52

0:52:37

Danuta Kusiak

259

K40/8

0:56:55

0:56:41

Katarzyna Konkiewicz

267

K30/20

0:57:36

0:57:21

 

31.03.2013r. – Bieg na orientację „Róża Wiatrów” – Koziegłowy k. Poznania

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Czas

Dystans
Grzegorz Gamrowski

10

4:59:18

25km

Beata Brudło

17

9:15:31

50km

.

24.03.2013r. – Bieg na orientację Fraszka (26km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Czas

Michał Sokół

6

4:05:00

 

24.03.2013r. – Mistrzostwa Amatorów w Biegach Przełajowych – Bydgoszcz (6km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Czas

Wiesław Daleki

6

0:20:02

 

16.03.2013r. – IX Maniacka Dziesiątka – Poznań (10 km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas brutto Czas netto
Bartosz Majorczyk

26

M20/19

0:34:02

0:34:02

Wiesław Daleki

30

M30/6

0:34:19

0:34:18

życiówka
Rafał Grabski

109

M20/48

0:37:37

0:37:32

Dorota Przybysz

149

K40/1

0:38:46

0:38:43

Maciej Chojnacki

236

M20/77

0:40:23

0:40:08

życiówka
Robert Łuczak

251

M30/95

0:40:37

0:40:21

Lech Wojciechowski

259

M60/3

0:40:45

0:40:29

Adrian Miller

355

M20/107

0:42:17

0:41:54

Robert Konkiewicz

443

M40/89

0:43:25

0:42:52

życiówka
Karol Hojka

502

M30/188

0:43:58

0:43:39

życiówka
Michał Sokół

556

M30/207

0:44:27

0:44:05

Bartłomiej Przybylski

811

M30/316

0:47:06

0:46:44

Krzysztof Szkoda

939

M20/215

0:48:35

0:47:36

życiówka
Maciej Wróbel

1056

M20/241

0:49:40

0:48:58

Marcin Łodyga

1145

M30/445

0:50:33

0:49:35

Magdalena Nowak

1146

K20/34

0:50:33

0:49:35

życiówka
Grzegorz Gamrowski

1227

M50/89

0:51:13

0:50:54

Renata Bosacka

1370

K40/25

0:53:04

0:52:08

życiówka
Barbara Cichos

1485

K40/33

0:54:44

0:53:11

Jakub Golczak

1525

M30/581

0:55:11

0:53:39

życiówka
Martyna Napieralska

1710

K20/78

0:57:35

0:56:36

życiówka
Katarzyna Konkiewicz

1816

K30/114

0:59:01

0:56:52

życiówka
Piotr Bartkowiak

2107

M30/748

1:04:55

1:03:21

 

02.03.2013r. – zBiegiemNatury – Poznań (5 km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat. 

Czas brutto

Czas netto
Bartosz Majorczyk

8

M20/6

0:16:30

0:16:28

 

23.02.2013r. – III Bieg Górski Leszno – Grzybowo (10km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Czas

Wiesław Daleki

3

0:39:00

Piotr Humerski

29

0:44:41

Lech Wojciechowski

67

0:48:37

Robert Łuczak

69

0:48:47

Michał Sokół

136

0:53:57

Beata Brudło

299

1:05:00

 

16.02.2013r. – XI Zimowy Bieg Trzech Jezior – Trzemeszno (15 km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Kat. wiek 

Czas

Bartosz Majorczyk

6

M/6 M20/4

0:51:59

życiówka
Wiesław Daleki

10

M/10 M30/3

0:53:38

Jacek Flak-Marcinkowski

61

M/59 M40/13

1:01:11

Dorota Przybysz

71

K/4 K40/1

1:01:55

Maciej Chojnacki

82

M/77 M20/18

1:02:35

Adrian Miller

175

M/167 M20/36

1:08:50

Andrzej Piwosz

327

M/308 M50/45

1:16:21

Klasyfikacja Drużynowa/Team Ranking

3 Miejsce

 

16.02.2013r. – XXIX Bieg Zimowy im. Mariana Michalskiego – Jarocin (8,5 km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Czas

Jacek Flak-Marcinkowski 23 0:33:55

 

09.02.2013r. – Hyde Park Relays London 2013 (5,3 km)

Startowali

Imię Nazwisko

Czas

Rafał Grabski

0:18:52

 

09.02.2013r. – zBiegiemNatury – Poznań (5 km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat. 

Czas

Bartosz Majorczyk

6

M20/5

0:16:32

Lech Wojciechowski

61

M50/4 0:19:28

.

02.02.2013r. – Bieg na orientację Śnieżne konwalie Nietążkowo k. Śmigla

Startowali

Imię Nazwisko Dystans M-ce

Czas

Grzegorz Gamrowski 25 km

31

7:05:00

Beata Brudło 50 km

32

14:52:00

 

13.01.2013r. – Biegi Przełajowe w Lasku Marcelińskim – Poznań (5 km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas 
Danuta Kusiak

53

K50/1

0:27:48

 

12.01.2013r. – VI Chrustowski Bieg Zimowy (12 km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas

Wiesław Daleki

3

M30/1

0:41:43

Piotr Humerski

5

M18/3

0:43:41

Jacek Flak-Marcinkowski

31

M45/7

0:49:08

Arkadiusz Sadowski

48

M45/11

0:51:42

Robert Konkiewicz

81

M30/42

0:55:28

Andrzej Piwosz

111

M45/21

0:57:38

Zbigniew Bernacki

181

M60/6

1:02:47

Beata Brudło

194

K35/6 1:03:14
Katarzyna Konkiewicz

253

K35/18 1:12:19

05.01.2013r. – zBiegiemNatury – Poznań (5 km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce Czas brutto  Czas netto
Bartosz Majorczyk

4

0:16:35

0:16:34

 

12.01.2013r. – VI Chrustowski Bieg Zimowy (12 km)

Startowali

Imię Nazwisko M-ce

Kat.

Czas

Wiesław Daleki

3

M30/1

0:41:43

Piotr Humerski

5

M18/3

0:43:41

Jacek Flak-Marcinkowski

31

M45/7

0:49:08

Arkadiusz Sadowski

48

M45/11

0:51:42

Robert Konkiewicz

81

M30/42

0:55:28

Andrzej Piwosz

111

M45/21

0:57:38

Zbigniew Bernacki

181

M60/6

1:02:47

Beata Brudło

194

K35/6 1:03:14
Katarzyna Konkiewicz

253

K35/18 1:12:19

 

Komentarze są wyłączone.